Contrast
Letter
Іспит у форматі поліцейського квесту: як курсанти ДДУВС перевіряють свій рівень підготовки?
Понад 80 курсантів факультету стратегічних розслідувань нещодавно пройшли державну атестацію за профільними дисциплінами на здобуття освітнього ступеня «бакалавр».
НАВС
Іспит у форматі поліцейського квесту: як курсанти ДДУВС перевіряють свій рівень підготовки?

Державні іспити проходили у форматі поліцейського квесту. Знання та навички курсантів оцінювали запрошені практичні працівники управління стратегічних розслідувань в Дніпропетровській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

 

Так, до складу комісії увійшли начальник управління стратегічних розслідувань в Дніпропетровській області полковник поліції Андрій Даниляк, а також заступник начальника УСР в Дніпропетровській області полковник поліції Віктор Діденко.

 

Державний іспит складався із двох етапів. У рамках теоретичної частини курсанти давали письмові відповіді на питання.

 

Друга частина атестації – безпосередньо поліцейський квест. У ході перевірки професійних навичок курсантам запропонували 5 різних фабул: опрацювання оперативної інформації та затримання «вора в законі»; припинення діяльності організованої групи торгівців зброєю; виявлення та припинення діяльності організованої групи вимагачів, що вчинили викрадення людини; припинення злочинної діяльності осіб за фактами поширення ними злочинного впливу і постачання наркотиків у СІЗО; документування та попередження вбивства на замовлення.

 

 

 

 

 

Курсанти були поділені на підгрупи відповідно до фабули, яку вони отримали. За кожною з них хлопці та дівчата переміщалися, виконуючи поетапні завдання квесту.

 

Зазначимо, що невдовзі у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбудеться випуск курсантів: вони отримають звання офіцерів поліції та розпочнуть несення служби у практичних підрозділах стратегічних розслідувань.

 

Відділення зв’язків з громадськістю

Схожі новини:
07:05 28.05.2021
Здобувачі вищої освіти ДДУВС – переможці та призери конкурсу наукових робіт МВС
Відбувся публічний захист наукових робіт конкурсу наукових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти закладів вищої освіти, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України. Всього для участі у конкурсі було по...
13:12 23.12.2020
Збірній ДДУВС вручили нагороду за переможну «Динаміаду»!
Ректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Андрій Фоменко взяв участь в офіційному заході з нагоди підбиття підсумків традиційної програми комплексних змагань «Динаміада-2020».