Зустріч міністра у справах ветеранів з ректором ДДУВС: ключові результати
0
Пані міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна сьогодні відвідала Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ та в ході робочого візиту зустрілася з ректором полковником поліції Андрієм Фоменком.
НАВС
Зустріч міністра у справах ветеранів з ректором ДДУВС: ключові результати

У рамках бесіди ректор ДДУВС презентував діяльність закладу, а також розповів про ключові локації та тренінгові центри, за допомогою яких відпрацьовують отримані знання майбутні поліцейські.

 

Як зауважив Андрій Фоменко, практична складова у процесі навчання курсантів має неабияке значення, тож, саме цьому напряму приділяється особлива увага.

 

 

 

У ході зустрічі міністр у справах ветеранів мала змогу побачити основні локації Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Так, Юлія Лапутіна ознайомилась із діяльністю психотренінгового комплексу та зацікавилася процесом реабілітації ветеранів АТО / ООС та членів їхніх сімей, що здійснюють психологи центру.

 

За результатами зустрічі міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна та ректор ДДУВС полковник поліції Андрій Фоменко домовилися про співпрацю та подальшу взаємодію.

 

Міністр у справах ветеранів також зустрілася із курсантами Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Вона акцентувала увагу на важливості комунікації поліцейських з громадянами, адже спілкування є одним із ключових засобів реалізації усіх напрямів правоохоронної діяльності.

 

 

 

 

Курсанти ДДУВС долучилися до бесіди та ставили питання.

 

 

Зазначимо, що Юлія Лапутіна брала активну участь у звільненні Краматорська у 2014 році. Вона також стала ініціатором акції «Краматорськ – це Україна», яку підтримали в інших містах. Одним з найважливіших завдань на посаді міністра у справах ветеранів Юлія Лапутіна вбачає психологічну реабілітацію учасників бойових дій.

 

Відділення зв’язків з громадськістю

Схожі новини:
08:10 01.10.2020
42
Професійно-орієнтовані дисципліни: посилено практичну складову!
У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ розпочалися практичні позанавчальні заняття для курсантів факультету підготовки фахівців для підрозділів стратегічних розслідувань за напрямком «Інформаційно-аналітичне забезпечення діяльн...
11:04 09.04.2021
0
Стажування, правові дебати, трендові ініціативи, або якою буде співпраця ДДУВС та ELSA?
У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулося укладання договору про співпрацю між закладом вищої освіти та Дніпровським осередком «Європейська асоціація студентів права України (ELSA Dnipro)». Про результати зустрічі та поч...