Контраст
Шрифт
ДНДІ МВС України запрошує взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні питання забезпечення безпекового середовища в Україні»
НАВС

Шановні колеги!

 

Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні питання забезпечення безпекового середовища в Україні», яка відбудеться 19 квітня 2024 року о 10:00 год.

 

До участі запрошуються науковці, практики, науково-педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти всіх рівнів та фахівці установ і організацій, діяльність яких пов’язана з проблематикою конференції.

 

Для участі у конференції просимо вас до 12 квітня 2024 року заповнити заявку за посиланням  http://surl.li/rpbyq або за QR-кодом в інформаційному повідомленні (окремо кожним автором або співавтором) та надіслати матеріали на електронну пошту [email protected], назва файлу – прізвище автора (наприклад: Кузьменко_тези), у темі листа зазначити «Конференція_Напрям № __».

 

Форма проведення: змішана (очна/дистанційна із використанням платформи ZOOM).

 

Робочі мови: українська, англійська.

 

Місце проведення: м. Київ, вул. Довнар-Запольського Митрофана, 8, приміщення Державного науково-дослідного інституту МВС України, конференц-зал (1 поверх).

 

Участь у конференції є безкоштовною.

 

Електронний збірник матеріалів конференції буде розміщений на сайті ДНДІ МВС України та на сторінці фейсбук ДНДІ МВС України після 19 травня 2024 року, сертифікати – надіслані на заявлені учасниками електронні адреси до 26 квітня 2024 року.

 

Детальна інформація – в інформаційному повідомленні.

 

Дякуємо за співпрацю!

 

 

Схожі новини: