- Національна академія внутрішніх справ
- Харківський національний університет внутрішніх справ
- Дніпровський державний університет внутрішніх справ
- Донецький державний університет внутрішніх справ
- Львівський державний університет внутрішніх справ
- Одеський державний університет внутрішніх справ
- Національний університет цивільного захисту України
- Львівський державний університет безпеки життєдіяльності
- Інститут державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту
- Електронна пошта: [email protected] (для офіційних документів)
- Чергова частина телефон/факс: + 38 (044) 246 94 91
- Приймальна комісія, центральний корпус: + 38 (044) 520 06 66
Навчально-науковий інститут № 1 (підготовки фахівців для органів досудового розслідування НПУ) здійснює підготовку бакалаврів денної форми навчання за спеціальністю 081 «Право» (термін навчання – 4 роки) та магістрів.
Навчально-науковий інститут № 2 (підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції НПУ) готує бакалаврів денної форми навчання за державним замовленням за такими спеціальностями: 081 «Право», 071 «Облік і оподаткування» (термін навчання – 4 роки); 262 «Правоохоронна діяльність» (термін навчання – 3 роки).
Навчально-науковий інститут № 3 (підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності НПУ) здійснює підготовку бакалаврів денної форми навчання за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність» (термін навчання – 3 роки) та магістрів.
Навчально-науковий інститут № 4 (підготовки фахівців з інформаційно-аналітичного забезпечення та кібербезпеки НПУ) готує бакалаврів денної форми навчання за спеціальностями: 125 «Кібербезпека та захист інформації», 126 «Інформаційні системи та технології» (термін навчання – 4 роки); 262 «Правоохоронна діяльність» (термін навчання – 3 роки). Це єдиний інститут у системі закладів вищої освіти МВС України, який готує фахівців для підрозділів кіберполіції Національної поліції України.
Навчально-науковий інститут № 5 здійснює підготовку фахівців за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб на денній та заочній формах навчання, у тому числі іноземних громадян: - за ступенями вищої освіти «бакалавр» за спеціальностями 081 «Право», 125 «Кібербезпека та захист інформації», 126 «Інформаційні системи та технології», 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», 053 «Психологія» (термін навчання 4 роки), 262 «Правоохоронна діяльність» (термін навчання 3 роки); - за ступенем вищої освіти «магістр» за спеціальностями 081 «Право», 125 «Кібербезпека та захист інформації», 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», 053 «Психологія», 262 «Правоохоронна діяльність» (термін навчання 1 рік 6 місяців).
Освітній процес забезпечують 28 кафедр, 7 циклових комісій, 5 науково-дослідних лабораторій, потужний науково-педагогічний колектив, у якому працюють: 100 докторів наук, 309 кандидатів наук, 71 професор, понад 200 доцентів, 6 старших наукових співробітників. Звання «заслуженого» мають 11 працівників університету. Працюють 4 спеціалізовані вчені ради з присудження наукового ступеня доктора наук, разові спеціалізовані вчені ради для проведення публічного захисту дисертації із метою присудження ступеня доктора філософії за спеціальностями: 081 «Право», 053 «Психологія» та 011 «Освітні, педагогічні науки».
Бібліотека університету – дієвий осередок інформаційної підтримки для здобувачів освіти та науково-педагогічного складу. Книжковий фонд налічує понад 400 тисяч примірників, електронний каталог – майже 500 тисяч бібліографічних записів, електронна бібліотека – 85 тисяч повнотекстових електронних джерел, репозитарій – 22 тисячі наукових праць авторів університету. Бібліотеку ХНУВС внесено до довідника університетських бібліотек світу UniRank.
В університеті діють навчально-тренувальні полігони: Центр боротьби з кіберзлочинністю та моніторингу кіберпростору, Центр корекційної та психодіагностичної діяльності, гендерної освіти, Центр Українсько-Польського розвитку. Працює Юридична клініка у м. Харків та її відділення у м. Вінниця, м. Кам’янець-Подільський, м. Суми. Курсанти й студенти під керівництвом досвідчених фахівців надають безкоштовну правову допомогу населенню.
Університет бере активну участь у міжнародних програмах і проєктах, орієнтованих на удосконалення правоохоронної системи України. ХНУВС реалізує проєкти програми Горизонт 2020 – «Взаємодія мережі розвідки й безпеки із суб’єктами промисловості та науки» (NOTIONES), «Європейське регіональне партнерство для ґендерної рівності в епоху цифрових технологій» (EQUALS-EU) та «Посилення спроможності Національної поліції України у боротьбі з кіберзлочинністю та сексуальною експлуатацією дітей в мережі «Інтернет» (координатор ОБСЄ). Програма Горизонт 2020 є ініціативою ЄС, найбільшою програмою, що на конкурсній основі підтримує розвиток науки та впровадження інновацій. Університет є співвиконавцем проєкту програми Горизонт Європи RESONANT.
ХНУВС реалізує проєкт «Світлофор політики ЄС: гендер, права, міграція та цифровізація» за напрямом Жан Моне програми Еразмус+. Проєкт спрямовано на демонстрацію того, як, застосовуючи цифрові технології, забезпечується конфіденційність і загальні права людини на різних етапах міграційного циклу, особливо права жінок. Мета напряму Жан Моне Еразмус+ – активізувати євроінтеграційний дискурс, сприяти досконалості євроінтеграційних студій, залучати заклади вищої освіти до дослідження євроінтеграційних процесів та поширення ідей Об’єднаної Європи.
ХНУВС щорічно здійснює комплексний кримінологічний, соціологічний та психологічний моніторинг стану злочинності, причин та умов вчинення злочинів, фонових для злочинності явищ, довіри до правоохоронних органів і громадської думки про роботу поліції. Цей моніторинг реалізується в межах науково-дослідних проєктів «Безпека та довіра» (з 2013 року), «Молодь і наркотики» (з 1997 року), «Українське лонгітюдне дослідження» (з 2019 року). Усі дослідження здійснюються в межах регіональних програм, міжнародних меморандумів та договорів про співпрацю з національними науковими установами, за підтримки ГУНП та ОВА областей, де згодом реалізуються, а також у співпраці з міжнародними організаціями (EUAM, UNODC, Американськими та Європейськими науковими й освітніми установами, професійними асоціаціями). Результати досліджень публікуються в кращих світових видавництвах та рецензованих журналах 1–2 квартиля, презентуються на таких наукових заходах світового рівня, як щорічні конференції Європейського кримінологічного товариства, Американського кримінологічного товариства тощо.
На базі ХНУВС Міністерство внутрішніх справ здійснює реалізацію проєкту «Поліцейський офіцер громади» за підтримки IСITAP (Міжнародної програми підвищення кваліфікації для органів кримінального розслідування Департаменту юстиції США). За ініціативи керівництва держави, участі Міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх справ і Національної поліції на базі університету реалізується проєкт «Служба освітньої безпеки». Його мета – захист дітей у школах в умовах повномасштабної війни та створення безпекового середовища після війни.
Опікується університет і ліцеями безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС, бере участь у реалізації проєкту «Кадети поліції», виховує молодь у дусі національно-патріотичного та військово-патріотичного спрямування, залучає юнаків і дівчат до вступу та навчання в поліцейські заклади вищої освіти.
Одним із головних принципів організації освітнього процесу в ХНУВС є його практична спрямованість. Курсанти університету отримують не лише теоретичні знання під час лекційних і семінарських занять, але й опановують практичні навички, необхідні для несення служби в умовах дії правового режиму воєнного стану. Працівники ХНУВС несуть службу в поліції Донецької, Харківської, Сумської, Запорізької та Херсонської областей.
Тисячі випускників університету зі зброєю в руках захищають нашу державу. Поліцейські несуть службу на деокупованих територіях із захисту публічної безпеки та порядку, виявляючи диверсантів, пособників російського агресора, колаборантів, проводять розмінування територій, допомагають налагодженню гуманітарної допомоги для населення, документують воєнні злочини тощо.
Серед випускників ХНУВС – герої, які назавжди залишаться в наших серцях. Заступник командира окремого загону спеціального призначення Національної Гвардії України «Азов» з бойової та спеціальної підготовки, старший лейтенант Віталій Грицаєнко, позивний «Гоголь» – загинув під час оборони Маріуполя. Він добровольцем став до лав підрозділу, щоб захищати нашу країну від російської агресії. За особисту мужність і героїзм йому посмертно присвоєно звання Героя України з удостоєнням ордена «Золота Зірка». Іменем Віталія Грицаєнка названо Полтавський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, яким зараз опікується Харківський національний університет внутрішніх справ. Ім’я Віталія Грицаєнка, як і імена інших героїв, увічнено в «Книзі пам’яті загиблих випускників ХНУВС», де зібрано історії тих, хто героїчно віддав життя за суверенітет і територіальну цілісність України.
Обов’язковою складовою виховання свідомих громадян України та справжніх патріотів своєї держави є фізична культура, спорт і здоровий спосіб життя. Численні спортивні секції, а саме: із самбо і дзюдо, боксу, гирьового спорту, легкої атлетики, ігрових видів спорту (футболу, волейболу, баскетболу), а також спортивні змагання, які регулярно проводяться в університеті, допомагають формувати силу, характер, вольові якості молодої людини. Це важливо для виховання майбутніх правоохоронців, які мають бути фізично підготовленими до виконання службових завдань, повинні вміти захистити та надати допомогу тим, хто не може цього зробити самостійно.
Найбільш талановиті й підготовлені курсанти та студенти захищають честь університету й нашої держави на змаганнях всеукраїнського, європейського та світового рівнів, здобуваючи перемоги. Курсантська й студентська молодь забезпечена комфортними умовами не лише під час проведення освітнього процесу, але й у побуті: сучасні гуртожитки, їдальні, медико-санітарна частина. Слід зазначити, що навчальні корпуси й гуртожитки обладнані укриттями на випадок повітряної тривоги або обстрілів.
Увесь університетський колектив став активним учасником волонтерського руху, допомагаючи як військовим, так і мирним мешканцям. Щомісяця профспілкова організація перераховує кошти на потреби Сил безпеки та оборони. Працівники й здобувачі освіти доправляють ліки, медичне обладнання й устаткування лікарням, шпиталям, іншим медичним установам і залучають до цієї роботи іноземних партнерів, міжнародні організації, благодійні фонди. Закуповують та ремонтують автівки для фронту. Виготовляють маскувальні сітки, окопні свічки, здають кров. Надають допомогу цивільному населенню, беруть участь у реалізації загальнодержавних соціальних програм «Без бар’єрів», «Дружня підтримка», «Відвідай пораненого бійця, вшануй героя» та інших.
Один із таких проєктів – «Автошкола для осіб з інвалідністю», курси з підготовки водіїв транспортних засобів категорії «В». Для навчання маломобільних груп населення обладнано дві спеціалізовані аудиторії, у яких проводяться заняття з теоретичної підготовки. Практичні навички можна отримати, використовуючи спеціалізований автомобіль із додатковим сертифікованим обладнанням. В університеті створено всі необхідні умови для якісного навчання та комфортного побуту, що враховують фізичні потреби різних категорій здобувачів освіти, зокрема й осіб з інвалідністю.
З метою психологічної та соціальної адаптації ветеранів війни працівники кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки проводять із ними щотижневі заняття спортом. В університеті створено належні та комфортні умови для залучення учасників бойових дій і ветеранів війни до фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів і рухової активності, що сприяє якісному фізичному відновленню наших захисників і захисниць.
Колектив закладу вищої освіти упевнений, що війна переможно завершиться й університет повернеться до Міста-героя Харкова на основну навчальну базу. Кожен представник великої університетської родини відданою службою, відповідальною працею, наполегливим навчанням робить свій внесок у Перемогу, у світле майбутнє України – вільної, демократичної, європейської держави!
«Знання. Закон. Честь» – це девіз Харківського національного університету внутрішніх справ. Саме в цих словах полягає життєве кредо всіх працівників, курсантів, студентів, слухачів магістратури, ад’юнктури, аспірантури, докторантури, випускників університету. Саме на цих підвалинах ґрунтується минуле, теперішнє й майбутнє Харківського поліцейського університету.
- Електронна пошта: [email protected] (для офіційних документів)
- Чергова частина телефон/факс: +38 (057) 341-61-55
- Приймальна комісія, центральний корпус: +38 (097) 680-13-53
Актуальні новини закладів вищої освіти
- Електронна пошта: [email protected] (для офіційних документів)
- Чергова частина телефон/факс: + 38 (048) 799-50-70
- Приймальна комісія, центральний корпус: + 38 (048) 795-50-09
Фахові періодичні видання Дніпровського державного університету внутрішніх справ:
1. "Науковий вісник Дніпровського державного університету внутрішніх справ"
- Поштова адреса: проспект Науки, 26, м. Дніпро, 49005
- Електронна пошта: [email protected] (для офіційних документів)
- Чергова частина телефон/факс: + 38 (056) 756-46-30
- Приймальна комісія, центральний корпус: + 38 (056) 756-46-36
Актуальні новини закладів вищої освіти
- Електронна пошта: [email protected] (для офіційних документів)
- Чергова частина телефон/факс: + 38 (032) 295-47-73
- Приймальна комісія, центральний корпус: + 38 (032) 258-63-25
- Електронна пошта: [email protected] (для офіційних документів)
- Чергова частина телефон/факс: + 38 (06452) 9-09-88
- Приймальна комісія, центральний корпус: + 38 (06452) 9-07-77
Факультет № 1 (підготовки фахівців для підрозділів досудового розслідування) здійснює підготовку фахівців освітнього ступеня «бакалавр» та «магістр» за спеціальністю «Право». Підготовка кадрів для органів досудового розслідування здійснюється на основі повної загальної середньої освіти (термін навчання – 4 роки). На зазначеному факультеті особи, які отримали освітній ступінь бакалавра за спеціальністю «Право», можуть здобути освітній ступінь магістра за спеціальністю «Право». Термін навчання 1,6 роки. Навчання за обома освітніми ступенями проводиться за державним замовленням.
Факультет № 2 (підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності) здійснює підготовку фахівців освітнього ступеня «Бакалавр» та освітнього ступеня «Магістр» за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність». Підготовка кадрів для органів патрульної поліції, підрозділів превентивної діяльності, які забезпечують публічну безпеку і порядок здійснюється на основі повної загальної середньої освіти (термін навчання – 3 роки). На зазначеному факультеті особи, які отримали освітній ступінь «Бакалавр» за спеціальністю «Правоохоронна діяльність», можуть здобути освітній ступінь «Магістр» за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» на заочній формі навчання. Термін навчання 1,8 роки. Навчання за обома освітніми ступенями проводиться за державним замовленням.
Факультет № 3 (підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції) здійснює підготовку фахівців освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність». Підготовка кадрів для підрозділів кримінальної поліції здійснюється на основі повної загальної середньої освіти (термін навчання – 3 роки). Особи, які отримали освітній ступінь бакалавра за спеціальністю «Правоохоронна діяльність», мають можливість здобути освіту за другим рівнем "магістр" за спеціальністю «Правоохоронна діяльність». Термін навчання 1,8 роки. Навчання за обома освітніми ступенями проводиться за державним замовленням.
Факультет № 4 (права, управління та економічної безпеки) здійснює підготовку фахівців за спеціальностями «Право», «Правоохоронна діяльність», «Публічне управління та адміністрування», «Економіка». Для здобуття освітнього ступеня «бакалавр» на основі повної загальної середньої освіти передбачено денну та заочну форму навчання (терміни навчання 3-5 років в залежності від спеціальності), крім того передбачено заочну форму навчання на основі освітнього ступеня «молодший спеціаліст», «бакалавр» (термін навчання – 3 роки). На факультеті існує можливість здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальностями «Право» (термін навчання: денна форма – 1,6 роки, заочна форма – 1,8 роки) та «Правоохоронна діяльність» (термін навчання на заочній формі – 1,8 роки). Навчання здійснюється за кошти фізичних та юридичних осіб.
У складі університету функціонує Криворізький навчально-науковий інститут (КННІ), в якому підготовка кадрів здійснюється двома факультетами.
Факультет №1 КННІ (підготовки поліцейських) здійснює підготовку фахівців для підрозділів Національної поліції освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю «Право» та «Правоохоронна діяльність», як на денній так і на заочній формах навчання. Підготовка кадрів на денній формі навчання для органів досудового розслідування, превентивної діяльності та кримінальної поліції здійснюється на основі повної загальної середньої освіти (термін навчання – 4 роки за спеціальністю «Право» та 3 роки за спеціальністю «Правоохоронна діяльність»). Підготовка кадрів на заочній формі навчання здійснюється для діючих працівників Національної поліції на основі повної загальної середньої освіти (термін навчання – 4 роки за спеціальністю «Правоохоронна діяльність»). Особи, які отримали освітній ступінь бакалавра за спеціальністю «Право» та «Правоохоронна діяльність» можуть здобути освітній ступінь магістра за вказаним спеціальностями – відповідно на факультеті №1 та факультеті №2 університету. Термін навчання 1,6 роки. Навчання за обома освітніми ступенями проводиться за державним замовленням.
Факультет № 2 КННІ здійснює підготовку фахівців освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальностями «Право», «Правоохоронна діяльність», «Економіка» та «Публічне управління та адміністрування» на основі повної загальної середньої освіти на денній формі навчання за кошти фізичних та юридичних осіб. Крім того факультет надає можливість здобувати освіту за тими ж спеціальностями і на заочній формі навчання як на основі повної загальної середньої освіти так і на основі іншої спеціальності не нижче освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста або попередньої вищої неюридичної освіти. Також на факультеті № 2 КННІ здійснюється підготовка фахівців освітнього ступеня «магістр» за спеціальностями 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність» на денній та заочній формі навчання.
Факультет підготовки фахівців для підрозділів поліції ЛННІ імені Е.О. Дідоренка З 06 лютого 2023 року, відповідно до наказу МВС України № 63 «Про організаційно-штатні зміни в закладах вищої освіти МВС», до складу університету увійшов Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка у статусі Луганського навчально-наукового інституту імені Е.О. Дідоренка (місце дислокації: м. Івано-Франківськ, вул. Національної Гвардії, 3). Факультет здійснює підготовку фахівців для підрозділів Національної поліції освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю «Право» та «Правоохоронна діяльність», як на денній так і на заочній формах навчання. Підготовка кадрів на денній формі навчання для органів досудового розслідування, превентивної діяльності та кримінальної поліції здійснюється на основі повної загальної середньої освіти (термін навчання – 4 роки за спеціальністю «Право» та 3 роки за спеціальністю «Правоохоронна діяльність»). Підготовка кадрів на заочній формі навчання здійснюється для діючих працівників Національної поліції на основі повної загальної середньої освіти (термін навчання – 3,6 роки за спеціальністю «Правоохоронна діяльність»).
Аспірантура (ад’юнктура) здійснює підготовку науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації за денною та заочною формами навчання для здобуття вищої освіти ступеня доктора філософії зі спеціальності «Право» за науковими напрямами: теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; господарське право; господарсько-процесуальне право; трудове право та право соціального забезпечення; адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право; кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право; кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність. Термін навчання – 4 роки. В аспірантурі (ад’юнктурі) здійснюється підготовка докторів філософії за державним замовленням і за кошти фізичних та юридичних осіб.
Докторантура – здійснює підготовку наукових кадрів вищої кваліфікації за денною формою навчання для здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук за науковими напрямами: теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; господарське право; господарсько-процесуальне право; трудове право та право соціального забезпечення; адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право; кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право; кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність. Навчання в докторантурі здійснюється за державним замовленням і за кошти фізичних та юридичних осіб.
Спеціалізовані вчені ради.
В університеті функціонують дві спеціалізовані вчені ради з присудження наукового ступеня доктора наук: Д 11.737.01 за профілем 12.00.01 «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень», 12.00.08 «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право» (раду утворено згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 23.12.2022 р. № 1166); Д 11.737.02 за профілем 12.00.04 «Господарське право; господарсько-процесуальне право», 12.00.07 «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право», 12.00.09 «Кримінальний процес і криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність» (раду утворено згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 07.04.2022 р. № 320). Також створюються разові спеціалізовані вчені ради для розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії в галузі права.
Курси довузівської підготовки абітурієнтів надають можливість вступникам прослухати курс навчання з предметів, за якими здійснюється (ЗНО) національний мультипредметний тест (НМТ) навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти. До проведення підготовчих курсів (Українська мова, Математика та Історія україни) залучено досвідчених фахівців університету. За більш ніж 15 років роботи (з 2006 року) в університеті пройшли підготовку до вступу у вищі навчальні заклади понад 4000 абітурієнтів. Університет має потужний науково-педагогічний колектив. Заняття з курсантами, студентами та слухачами проводять 44 доктори наук і 37 професорів, 148 кандидатів наук і 93 доценти. Функціонують 22 кафедри та 4 науково-дослідні лабораторії. В університеті створено сучасну матеріально-технічну базу у місті Кропивницький, у місті Кривий Ріг та Івано-Франківськ. Працюють унікальні навчальні аудиторії – «Кімната дружня до дитини» для надання психологічної допомоги постраждалим від насильства, дві юридичні клініки, в яких курсанти і студенти надають безоплатну правову допомогу населенню. В університеті забезпечується підготовка поліцейських у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції». В університеті створено наукове товариство студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів і молодих вчених, яке є провідним осередком, скерованим на пошук схильної до наукової роботи молоді з метою створення підготовки і створення потужного наукового резерву Донецького державного університету внутрішніх справ. У закладі вищої освіти працюють секції з різних видів спорту – гирьового спорту, гандболу, волейболу, боротьби самбо, шахів тощо. Спортсмени університету – неодноразові переможці чемпіонатів України, Європи та світу.
- Електронна пошта: [email protected] (для офіційних документів)
- Чергова частина телефон/факс: + 38 (066) 678 78 80
- Приймальна комісія, центральний корпус: + 38 (097) 907-01-07
- Поштова адреса: вул. Клепарівська 35, м. Львів, 79007
- Електронна пошта: [email protected] (для офіційних документів)
- Чергова частина телефон/факс: 0505598040
- Приймальна комісія, центральний корпус: 0985598040
- Поштова адреса: вул. Чернишевська 94, м. Харків, 61023
- Електронна пошта: [email protected] (для офіційних документів)
- Чергова частина телефон/факс: (057) 707-34-20
- Приймальна комісія, центральний корпус: (057) 707-34-06
- Поштова адреса: вул. Оборони Києва, будинок 7, м. Київ, 03179
- Електронна пошта: [email protected] (для офіційних документів)
- Чергова частина телефон/факс: -
- Приймальна комісія, центральний корпус: -
- Поштова адреса: вул. Вишгородська 21, м. Київ, 04074
- Електронна пошта: [email protected] (для офіційних документів)
- Чергова частина телефон/факс: +38 (044) 430-40-18
- Приймальна комісія, центральний корпус: +38 (044) 430-91-91
Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького (далі – Національна академія) є вищим військовим навчальним закладом Державної прикордонної служби України, який проводить підготовку військових фахівців для Державної прикордонної служби України.
В Національній академії здійснюється підготовка фахівців за першим (бакалаврським) і другим (магістерським) рівнями вищої освіти як за державним замовленням, так і за кошти фізичних та/або юридичних осіб. Також здійснюється підготовка ад’юнктів за третім (освітньо-науковим/освітньо-творчим) рівнем вищої освіти та докторантів за науковим рівнем. Для фахівців органів (підрозділів) Державної прикордонної служби України та науково-педагогічних працівників системно організовуються заходи з підвищення кваліфікації.
Здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти по завершенню навчання за державним замовленням отримують професійну кваліфікацію «Офіцер тактичного рівня Державної прикордонної служби України» та призначаються на первинні посади осіб офіцерського складу з присвоєнням первинного військового звання офіцерського складу – лейтенант. Здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти по завершенню навчання за державним замовленням отримують професійну кваліфікацію «Офіцер оперативного рівня Державної прикордонної служби України», а за спеціальністю 256 «Національна безпека» – «Офіцер стратегічного рівня Державної прикордонної служби України».
Освітній процес в академії забезпечує можливість здобуття слухачами, курсантами, студентами знань, умінь і навичок у військовій, гуманітарній, соціальній, науково-природничій, технічній сферах, необхідних для професійної діяльності, та їх інтелектуального, морального, духовного, естетичного і фізичного розвитку.
Національна академія єдиний в Україні заклад вищої освіти, який з лютого 2019 року співпрацює з агенцією FRONTEX та офіційно приєднаний до мережі партнерських академій цієї агенції. Це надало змогу розширити можливості Національної академії та її потенціал, а також забезпечити співпрацю з навчальними закладами Європейського Союзу тощо.
035 Філологія 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська
053 Психологія
172 Електронні комунікації та радіотехніка
252 Безпека державного кордону
252 Безпека державного кордону ОПП «Організація діяльності кінологічних підрозділів ДПСУ»
252 Безпека державного кордону ОПП «Організація діяльності інженерно-технічних підрозділів ДПСУ»
262 Правоохоронна діяльність
252 Безпека державного кордону
256 Національна безпека (за окремими сферами забезпечення і видами діяльності) 256.06 Сфера прикордонної діяльності
262 Правоохоронна діяльність
252 Безпека державного кордону
256 Національна безпека (за окремими сферами забезпечення і видами діяльності) 256.06 Сфера прикордонної діяльності
252 Безпека державного кордону
262 Правоохоронна діяльність
БАКАЛАВР денна форма здобуття освіти
035 Філологія 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська
035 Філологія 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – Англійська
252 Безпека державного кордону
262 Правоохоронна діяльність
- Поштова адреса: вул. Шевченка 46, м. Хмельницький, 29007
- Електронна пошта: [email protected] (для офіційних документів)
- Чергова частина телефон/факс: (0382) 65-27-09
- Приймальна комісія, центральний корпус: [email protected] ; (0382) 65-64-83, (097) 251-51-14
Актуальні новини закладів вищої освіти
- Поштова адреса: м. Черкаси, вул. Онопрієнка, 8
- Електронна пошта: [email protected] (для офіційних документів)
- Чергова частина телефон/факс: +38 (0472) 55-09-53
- Приймальна комісія, центральний корпус: +38 (0472) 55-09-71