Контраст
Шрифт
До Київського інституту НГУ завітали справжні майстри імпровізації
НАВС

Життя військовослужбовців Київського інституту НГУ – це не тільки важке навчання та кропітка робота, а й якісний відпочинок.

Щоб підтримати військовослужбовців у такі нелегкі часи, наповнити їхні душі радістю і втіхою, подарувати незабутні враження, до Інституту традиційно завітали «RockStar Improv», родзинка виступів яких полягає в спонтанності та несподіванці всього, що відбувається на сцені. Вони створюють шоу без декорацій і виходять на сцену поза будь-якими образами, щоб побудувати їх на місці. Під керівництвом учасників заходу, які «підкидали» слова або умови для розвитку мініатюри, коміки опинялись в найдивніших ситуаціях і вибирались з них з гумором. Під час заходу присутні також мали змогу прийняти .участь у дійстві та відчути себе справжніми акторами.

«Такі заходи надзвичайно наповнюють та надихають мене, усвідомлюючи важливість своєї місії, як актора, сприяти морально-психологічному стану і підняттю бойового духу українським воїнам завдяки гумору», – зізнався резидент шоу комедійної імпровізації Дмитро Коршак. Зокрема, артисти відзначили високий рівень організації та проведення заходу, а також привітну, відкриту та доброзичливу атмосферу, яка панувала протягом всього концерту.

 

 

Разом наповняємо зал сміхом, разом проходимо труднощі, разом перемагаємо!
Схожі новини: