Контраст
Шрифт
ХНУВС: Срібло на Всеукраїнському турнірі «Кубок міста Києва»
НАВС

У м. Київ відбувся Всеукраїнський кіберспортивний турнір «Кубок міста Києва 5х5» з дисципліни Counter-Strike 2 (CS2), який проходив за підтримки Федерації кіберспорту України та Департаменту молоді та спорту міста Києва. Змагання об’єднали найсильніші команди з усієї України.

Високий рівень майстерності, згуртованості та стратегічного мислення продемонстрували курсанти 2 курсу навчально-наукового інституту №4 Владислав Іващенко та Владислав Ужва.

Представники ХНУВС успішно подолали відбірковий етап, який проходив в онлайн-форматі, впевнено здобуваючи перемоги над суперниками з різних міст України. Завдяки наполегливості та злагодженій командній роботі курсанти заслужено вийшли до фіналу турніру.

У вирішальному матчі вони продемонстрували високий рівень підготовки, тактичну грамотність і витримку в напружених ігрових моментах, гідно протистоявши сильній команді з Києва. За підсумками фінального поєдинку курсанти посіли почесне ІІ місце.

Завдяки ефективній командній взаємодії, швидкому реагуванню на зміну ігрової ситуації та грамотному використанню тактичних рішень представники університету стали срібними призерами турніру, отримали медалі та грошову винагороду з призового фонду в розмірі 25 000 гривень.

ВК ХНУВС

Схожі новини: