Контраст
Шрифт
ХНУВС: Застосування тхеквондо в системі спеціальної фізичної підготовки
НАВС

Для підвищення рівня спеціальної фізичної підготовки та формування прикладних навичок, необхідних для виконання службових завдань і забезпечення особистої безпеки з курсантами було проведено практичне заняття зі спеціальної фізичної підготовки.

Майбутні правоохоронці відпрацьовували техніку ударів і захисту, зокрема переміщення, координацію рухів, контроль дистанції, а також правильну постановку корпусу. Особливу увагу приділено розвитку швидкості, точності виконання технічних дій і збереженню балансу під час виконання вправ.

Заняття організували викладачі кафедри спеціальної фізичної підготовки Ігор Бойко та Андрій Ладиняк спільно з тренером-викладачем ДЮСШ-2, майстром спорту з тхеквондо ІТF (1 дан) Катериною Тютюнник.

ВК ХНУВС

Схожі новини: