Контраст
Шрифт
Київський інститут Національної гвардії України запрошує взяти участь у всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми теорії та практики службово-бойової діяльності складових сектору безпеки та оборони в сучасних умовах»
НАВС

До участі в конференції запрошуються Науково-педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти, представники військових формувань та правоохоронних органів, громадських об’єднань і міжнародних організацій. Учасники конференції можуть взяти участь в онлайн-форматі. Посилання буде надіслане на електронну пошту після заповнення google-форми та отримання тез доповіді.

 

Для участі в конференції необхідно заповнити реєстраційну google-форму та прикріпити тези доповіді до google-форми https://forms.gle/zNsmL3Zhgt37UX8w8

 

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ:  

  • Сучасний стан та перспективи розвитку спроможностей суб’єктів сектору безпеки і оборони: організаційно-правовий аспект
  • Удосконалення системи підготовки та застосування органів та підрозділів суб’єктів сектору безпеки і оборони з урахуванням євроатлантичних та європейських принципів та підходів.
  • Сучасні системи і технології бойового та логістичного забезпечення діяльності суб’єктів сектору безпеки і оборони.
  • Сучасні тенденції та перспективи розвитку вогневої підготовки у військових формуваннях та правоохоронних органах.
  • Узагальнення, вивчення та впровадження бойового досвіду застосування складових Сил оборони держави в освітній процес та практичну діяльність.

 

Кінцевий термін заповнення google-форми та надсилання тез 13 жовтня 2023 року. Кінцевий термін перевірки на плагіат 15 жовтня 2023 року.

 

Телефони для довідок:

 

+38-097-929-26-65

Плаксін Андрій Анатолійович,

заступник голови оргкомітету,

заступник начальника факультету

службово-бойової діяльності НГУ,

кандидат педагогічних наук

 

+38-095-513-31-29

Коміссаров Микола Леонідович,

начальник науково-організаційного відділу, кандидат юридичних наук, доцент

Схожі новини: