Контраст
Шрифт
Київський інститут НГУ проводить круглий стіл «Роль і місце соціально-гуманітарних та правових дисциплін в системі підготовки військовослужбовців Національної гвардії України»
НАВС

30 листопада 2023 року Київський інститут Національної гвардії України проводить Круглий стіл «Роль і місце соціально-гуманітарних та правових дисциплін в системі підготовки військовослужбовців Національної гвардії України» 

Тематичні напрями:

1. СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ГУМАНІТАРНОЇ  ТА ЮРИДИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ НГУ;

2. СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ НГУ;

3. СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ПРАВОВОЇ ОСВІТИ У ВІЙСЬКОВИХ ФОРМУВАННЯХ ТА ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНАХ.

 

До участі у заході запрошуються наукові та науково-педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти, представники військових формувань та правоохоронних органів, громадських об’єднань і міжнародних організацій. 

 

Участь у заході є безкоштовною. Усі витрати, пов’язані з відрядженням, проживанням і харчуванням, учасники здійснюють за власний рахунок або за рахунок організації, що їх відряджає. 

 

Учасники Круглого столу можуть взяти участь в онлайн-форматі. Посилання буде надіслане на електронну пошту після отримання заявки та тез доповіді. 

 

Робоча мова круглого столу: українська, англійська. 

Для участі у науковому заході необхідно до 20 листопада 2023 року надіслати на електронну адресу оргкомітету [email protected]:

 - заявку за зразком, що додається; 

 - тези доповіді, оформлені відповідно до вимог. 

 

Телефони для довідок: 

+38-066-509-51-16 Беньковський Сергій Юрійович, начальник кафедри соціально-гуманітарних та правових дисциплін факультету забезпечення державної безпеки, кандидат юридичних наук, доцент.

 

+38-067-723-34-01 Пенькова Наталя Євгенівна, доцент кафедри соціально-гуманітарних та правових дисциплін факультету забезпечення державної безпеки, кандидат психологічних наук, доцент.

 

Інформаційний лист

 

Схожі новини: