Контраст
Шрифт
Круглий стіл «Об’єднання теорії та практики – запорука підвищення готовності оперативно-рятувальних підрозділів до виконання дій за призначенням»
НАВС

НУЦЗ України запрошує до участі у роботі круглого столу «Об’єднання теорії та практики – запорука підвищення готовності оперативно-рятувальних підрозділів до виконання дій за призначенням»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

 Національний університет цивільного захисту України запрошує вас взяти участь у роботі круглого столу «Об’єднання теорії та практики – запорука підвищення готовності оперативно-рятувальних підрозділів до виконання дій за призначенням», який відбудеться 27 жовтня 2023 року.

 Метою круглого столу є: створення професійного майданчика для відкритого діалогу, обміну думками, актуальною інформацією та досвідом в сфері цивільного захисту.

 До участі у роботі круглого столу запрошуються науковці, викладачі, ад’юнкти, аспіранти, магістри, здобувачі вищої освіти, практичні працівники та всі зацікавлені особи, які здійснюють науковий пошук за напрямами роботи круглого столу.

 ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ РОБОТИ КРУГЛОГО СТОЛУ

-          Моніторинг оперативної обстановки та першочергові заходи реагування на надзвичайні ситуації або події пов’язані з виливом (викидом) небезпечних хімічних та радіоактивних речовин.

-          Особливості гасіння пожеж в населених пунктах та на об’єктах критичної інфраструктури, що потрапляють в зону постійних обстрілів.

-          Проблемні питання організації служби та професійної підготовки в ДСНС України.

-          Актуальні питання створення та використання пожежної та аварійно-рятувальної техніки, оснащення та технічні засоби захисту громадян та особового складу в Україні.

 

Форма проведення заходу: в онлайн форматі

Робочі мови круглого столу: українська.

 

Круглий стіл пройде 27 жовтня 2023 року в онлайн форматі (посилання на zoom-конференцію: ідентифікатор конференції: 724 5628 7747, код доступу: 271023). 

Термін подання тез доповідей: до 11 серпня 2023 року.

 

Подробиці – в інформаційному листі.

 

 

Контакти організаційного комітету:

 

СЛЕПУЖНІКОВ Євген Дмитрович

Телефон: +38(063) 831-80-94

E-mail: [email protected]

               

МІНСЬКА Наталя Вікторівна

Телефон: +38(099) 609-35-75

    E-mail: [email protected]

Схожі новини:
08:40 17.10.2023
Правила поведінки під час обстрілів, психологічна підтримка в умовах війни: В НУЦЗ України розпочала роботу «Школа безпеки» онлайн
Фахівці Національного університету цивільного захисту України, за підтримки Департаменту цивільного захисту Харківської обласної військової адміністрації, започаткували «Школу безпеки». Заняття проводять в онлайн-форматі.
11:36 21.09.2023
Представниця Національного університету цивільного захисту України - учасниця спеціалізованих навчань, які тривають у Польщі
У м. Варшава ( Республіка Польща) тривають спеціалізовані навчання у рамках реалізації проєкту Пожежної Академії «Підтримка Державної служби України з надзвичайних ситуацій у випадку РХБЯ загроз».