Контраст
Шрифт
Міжнародна науково-практична конференція «Problems of Emergency Situations»
НАВС

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Problems of Emergency Situations», яка відбудеться 16 травня 2024 року на базі Національного університету цивільного захисту України.

 

Мета конференції: обговорення питань, пов'язаних з проблемами та перспективами впровадження новітніх розробок і технологій, спрямованих на попередження виникнення, своєчасне реагування та мінімізацію наслідків надзвичайних ситуацій.

До участі у конференції запрошуються наукові, науково-педагогічні та практичні працівники України та зарубіжжя. У ході роботи конференції буде проведено пленарне засідання та організовано роботу тематичних секцій. Мова конференції – українська та англійська. 

 

Бажаючим взяти участь у конференції необхідно до 04 березня 2024 року представити до Оргкомітету тези доповіді та заявку за формою: https://forms.gle/moxez5a7vuDzgadt9.

Правила оформлення тез наведені на сайті конференціїhttp://pesconf.nuczu.edu.ua/.

 

ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ПУБЛІКАЦІЇ

Відповідно до контракту з компанією Trans Tech Publications Ltd (Zurich, Switzerland) про публікацію матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції «Problems of Emergency Situations» (PES-2024) є можливість опублікування статей в закордонному індексованому періодичному науковому виданні. Статті учасників конференції, що відповідають встановленим вимогам, будуть опубліковані окремим томом в науковому журналі, індексованому наукометричною базою Scopus.

Для публікації приймаються статті англійською мовою, обсягом від 6 сторінок, оформлені відповідно до вимог видавництва. Умовою публікації є обов’язкова присутність хоча б одного з авторів статті на конференції. Вимоги до оформлення статей викладені за посиланням http://pesconf.nuczu.edu.ua/uk/vazhlyvi-daty. Зверніть увагу на напрями наукових журналів – «Polymer chemistry», «Surface chemistry and adsorption», «Crystallography», «Materials science», «Testing of materials», «Building construction and materials».

 

Інформаційне повідомлення  http://pesconf.nuczu.edu.ua/images/2022/PES_2024.pdf

 

Приклад оформлення тез доповіді   http://pesconf.nuczu.edu.ua/images/2018/Pr_d_tez_PES_10_11_2022.doc

Схожі новини: