Контраст
Шрифт
Міжнародна науково-практична конференція «Вплив війни на правоохоронну, соціальну та демографічну сфери: стан та перспективи»
Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, Науково-дослідний інститут державного будівництва та місцевого самоврядування Національної академії правових наук України та Асоціація українських правників запрошують до участі у міжнародній науково-практичній конференції на тему «Вплив війни на правоохоронну, соціальну та демографічну сфери: стан та перспективи», яка відбудеться 16 червня 2023 року.
НАВС

Метою проведення наукового заходу є створення платформи для об'єднання досвіду та потенціалу науковців і практиків, представників органів публічної влади й інститутів громадянського суспільства України та провідних держав світу з вирішення нагальних проблем захисту прав і свобод людини та громадянина в Україні під час війни. А також – розробка пропозицій щодо удосконалення правоохоронної діяльності в умовах протидії повномасштабному вторгненню росії та в післявоєнний період.

Тематичні напрями роботи конференції:

– Цивільний вимір у сучасних війнах: тенденції, проблеми та перспективи для України;

– Проблеми міжнародного та національного права;

– Захист прав та інтересів осіб, які постраждали від війни, а також внутрішньо переміщених осіб;

– Комунікаційна політика органів публічної влади й інститутів громадянського суспільства щодо захисту та поновлення прав населення, яке постраждало від війни;

– Демографічна ситуація в Україні та світі, пов’язана з наслідками війни;

– Захист прав та інтересів цивільного населення під час війни в Україні;

– Перспективи України у сфері протидії інформаційним загрозам і захисту прав цивільного населення на отримання інформації;

– Питання функціонування судової системи в умовах воєнного стану;

– Правоохоронна діяльність в умовах війни: основні проблеми та перспективи удосконалення;

– Комплексний підхід до інтеграції гендерних аспектів у діяльність правоохоронних органів в умовах війни.

Матеріали на конференцію надсилаються електронною поштою на e-mail: [email protected] з приміткою «На конференцію 16.06.23». Деталі та зразок оформлення – в інформаційному листі (українською та англійською).

Контактні особи:

Можечук Люся Василівна – старший науковий співробітник відділу організації наукової роботи (м. т. 0963989390);

Мінакова Євгенія Валеріївна – доцент кафедри загальноправових дисциплін (м. т. 0966218186).

Схожі новини: