Контраст
Шрифт
НА НГУ запрошує взяти участь у ХІІ Міжнародній науково-практичній конференції
НАВС

НА НГУ запрошує взяти участь у ХІІ Міжнародній науково-практичній конференції “Актуальні питання забезпечення службово-бойової діяльності військових формувань та правоохоронних органів”

 

Науково-дослідний центр Національної академії Національної гвардії України 27 жовтня 2023 року проводить ХІІ Міжнародну науково-практичну конференцію “Актуальні питання забезпечення службово-бойової діяльності військових формувань та правоохоронних органів” у форматі інтернет-конференції.

На конференції будуть розглянуті наступні наукові напрямки:

1. Науково-технічне супроводження розроблення та модернізації озброєння, військової та спеціальної техніки, технічних засобів для виконання службово-бойових завдань військовими формуваннями та правоохоронними органами.

2. Наукове супроводження розроблення навчально-тренувальних засобів та спеціальних тренажерів для підготовки фахівців з експлуатації, відновлення та бойового застосування озброєння та спеціальної техніки військових формувань та правоохоронних органів.

3. Наукове обґрунтування застосування прикладних інформаційних технологій для моделювання службово-бойових дій військових формувань та правоохоронних органів і процесів управління ними.

4. Сучасні питання удосконалення системи тилового забезпечення військових формувань та правоохоронних органів.

 

Матеріали приймаються до 15 жовтня 2023 року під час оформлення електронної форми заявки через Google-аккаунт за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfSpCvmo3pYy4Dpu4c6fWny9LUdE85M3tzGCBT_rJ8YnxcJRQ/viewform?usp=sf_link

 

Збірник тез доповідей в електронному вигляді буде надісланий всім зареєстрованим учасникам конференції, а кожен учасник, який виступить з доповіддю на конференції отримує сертифікат.

 

Телефони:

066-614-57-84 – Суконько Сергій Миколайович, голова оргкомітету;

067-741-37-58 – Побережний Андрій Анатолійович, член оргкомітету;

067-959-91-53 – Горєлишев Станіслав Анатолійович, член оргкомітету.

 

Електронна скринька: [email protected]

Схожі новини: