Контраст
Шрифт
НА НГУ запрошує взяти участь у III Всеукраїнській науково-методичній конференції «Інноваційні методи навчання»
НАВС

Національна академія Національної гвардії України запрошує взяти участь у III Всеукраїнській науково-методичній конференції «Інноваційні методи навчання»

 

 

Кафедра філології, перекладу та стратегічних комунікацій гуманітарного факультету Національної академії Національної гвардії України 20 листопада 2023 року  проводить III Всеукраїнську науково-методичну конференцію « Інноваційні методи навчання».

 

До участі у роботі наукового заходу та обговорення актуальних проблем і перспектив у  методиці викладання іноземних мов запрошуються викладачі іноземних мов закладів вищої освіти України, науковці і практики, здобувачі вищої освіти, а також усі бажаючі взяти участь в обговоренні зазначеної проблематики.

 

Формат проведення: онлайн-конференція з використанням  сервісу для проведення відеозустрічей Google Meet. Покликання на онлайн конференцію буде надіслано особисто на поштову скриньку після заповнення заявки.

 

Робоча мова конференції: українська, англійська.

Початок роботи конференції об 14.30 год. (реєстрація учасників з 14.00).

 

Напрями роботи наукового заходу:

1. Проблеми і перспективи викладання іноземних мов в Україні та за її межами.

2. Стратегічні напрямки розвитку іншомовної освіти у вищій школі.

3. Традиційне та нове у методиці викладання мови та літератури.

4. Викладання іноземних мов в умовах дистанційного навчання.

   

Для участі у III Всеукраїнській науково-методичній конференції « Інноваційні методи навчання» необхідно надіслати організаторам заявку на участь у роботі конференції (форма заявки та детальна інформація додається в інформаційному листі) до 13 листопада 2023 року  на електронну скриньку [email protected].

Збірник тез доповідей не передбачено програмою конференції.

 

Кожен учасник, який виступить з доповіддю на конференції отримує сертифікат про участь.

 

За детальною інформацією звертатися за телефонами:

0999457228 – Сінна Людмила Юріївна, доцент кафедри філології, перекладу та стратегічних комунікацій, голова оргкомітету;

0639380731– Єрохіна Юлія Степанівна, інженер кафедри філології, перекладу та стратегічних комунікацій,  відповідальній секретар оргкомітету.

            Електронні скриньки: [email protected]

                                          [email protected]

Схожі новини: