Контраст
Шрифт
НА НГУ запрошує взяти участь у науково-практичній конференції «Перспективи розвитку та застосування сучасних систем і засобів зв’язку в інтересах управління військами».
НАВС

Кафедра військового зв’язку та інформатизації командно-штабного факультету Національної академії Національної гвардії України 27 лютого 2024 року проводить науково-практичну конференцію «Перспективи розвитку та застосування сучасних систем і засобів зв’язку в інтересах управління військами».

 

До участі у роботі наукового заходу запрошуються науково-педагогічні працівники, науковці та практики, пов’язані з підготовкою фахівців військового зв’язку, а також бажаючі взяти участь в обговоренні зазначеної проблематики.

 

Формат проведення: онлайн  з використанням платформи Zoom. Ідентифікатор та код доступу будуть розміщені на сайті Національної академії Національної гвардії України напередодні конференції.

 

Робоча мова конференції: українська, англійська.

Початок роботи конференції об 15.00 год. (реєстрація учасників з 14.30).

 

Напрями роботи наукового заходу:

1. Сучасні та перспективні засоби зв’язку та інформатизації, що застосовуються у Національній гвардії та Збройних Силах України в інтересах забезпечення управління.

2.  Досвід застосування засобів зв’язку та інформатизації в інтересах забезпечення управління військовими частинами та підрозділами під час збройної агресії російської федерації проти України. 

 

Для участі у науково-практичній конференції необхідно до 12 лютого 2024 року надіслати на поштову скриньку kaf4@ukr.net наступні матеріали:

-   заявка на участь у роботі конференції;

-   тези доповіді (оформлені згідно з вимогам);

-   експертний висновок щодо можливості відкритої публікації тез доповіді.

 

Збірник тез доповідей в електронному вигляді буде надісланий всім зареєстрованим учасникам конференції.

 

За детальною інформацією звертатися на електронну скриньку: kaf4@ukr.net.

Схожі новини: