Контраст
Шрифт
НА НГУ запрошує взяти участь у VII всеукраїнській науково-практичній конференції (з міжнародною участю) «Language of Interoperability» для здобувачів ІІ та ІІІ рівнів вищої освіти.
НАВС

Національна академія Національної гвардії України запрошує взяти участь у VII всеукраїнській науково-практичній конференції (з міжнародною участю) «Language of Interoperability» для здобувачів ІІ та ІІІ рівнів вищої освіти.

 

Кафедра іноземних мов Національної академії Національної гвардії України 12 березня 2024 року проводить VII всеукраїнську науково-практичну конференцію «Language of Interoperability» для здобувачів ІІ та ІІІ рівнів вищої освіти.

 

До участі у роботі наукового заходу запрошуються представники ЗВО МВС і ЗСУ, а також науковці і практики, здобувачі вищої освіти, а також бажаючі взяти участь в обговоренні зазначеної проблематики.

 

Формат проведення: онлайн-конференція з використанням платформи Zoom. Ідентифікатор та код доступу будуть розміщені на сайті Національної академії Національної гвардії України.

 

Робоча мова конференції: англійська.

Початок роботи конференції о 15.00 год. 

 

Напрями роботи наукового заходу:

Метою конференції є сприяння володінню англійською мовою як інструменту взаємодії в оборонному секторі на тактичному та оперативному рівнях.

Конференція має мультидисциплінарний характер, не обмежується конкретною темою, однак питання, що висвітлюються в дискусіях, мають стосуватися сфери оборони, безпеки, забезпечення, міжнародного співробітництва чи розвитку Національної гвардії України та Збройних Сил України.

 

Для участі у VII всеукраїнській науково-практичній конференції «Language of Interoperability» необхідно надіслати організаторам наступні матеріали:

-   заявка на участь у роботі конференції;

-   тези доповіді (оформлені згідно з вимогам);

-   експертний висновок щодо можливості відкритої публікації тез доповіді.

 

Всі матеріали учасника необхідно надіслати до 09 березня 2024 року  через Google-аккаунт на електронні реєстраційні форми за посиланням: https://forms.gle/4NvNmfraQpz4BYRf9

 

Збірник тез доповідей в електронному вигляді буде надісланий всім зареєстрованим учасникам конференції разом з сертифікатом учасника.

За детальною інформацією звертатися за телефонами:

+38 097 439 8884 – Лариса Стрілець, завідувач кафедри іноземних мов, голова оргкомітету;

+38 097 893 7155; +38 066 073 80 91 – Світлана Кумпан, доцент кафедри іноземних мов,  член оргкомітету.

Електронна скринька: [email protected]

Схожі новини: