Контраст
Шрифт
НАНГУ запрошує взяти участь у круглому столі «Комунікативний вплив на формування колективної свідомості військовослужбовців»
НАВС

 

Національна академія Національної гвардії України запрошує взяти участь у круглому столі «Комунікативний вплив на формування колективної свідомості військовослужбовців»

Кафедра філології, перекладу та стратегічних комунікацій гуманітарного факультету Національної академії Національної гвардії України 30 січня 2024 року проводить круглий стіл «Комунікативний вплив на формування колективної свідомості військовослужбовців».

 

До участі у роботі наукового заходу запрошуються представники Київського інституту Національної гвардії України, Національний університет оборони України імені Івана Черняховського, а також науковці і практики, здобувачі вищої освіти, а також бажаючих взяти участь в обговоренні зазначеної проблематики.

 

Формат проведення: онлайн-захід із використанням платформи Google meet.

 

Інформація для підключення:

Google meet link:

https://meet.google.com/hum-yvpu-gja

 

Робоча мова круглого столу: українська, англійська.

Початок роботи круглого столу о 14.30 год. (реєстрація учасників з 14.00 год.).

 

Мета круглого столу – виявлення невикористаних потенційних ресурсів формування масової свідомості цивільних громадян і колективної свідомості військовослужбовців із метою забезпечення когнітивних та аксіологічних опор, здатних протидіяти загрозам інформаційної війни, а також здійснювати комунікативний вплив на українську і міжнародну громадськість, спрямований на популяризацію ціннісних пріоритетів цивілізованого суспільства.

 

Напрями роботи наукового заходу:

  1. Обґрунтування понять «комунікативний вплив», «масова свідомість», «колективна свідомість», «пропаганда».
  2. Виявлення факторів, що визначають формування колективної свідомості військовослужбовців та ефективність комунікативного впливу на відповідний процес.
  3. Виявлення видів комунікативного впливу на колективну свідомість.
  4. Визначення змісту, форм і методів здійснення комунікативного впливу на колективну свідомість.
  5. Встановлення специфіки комунікативного впливу на колективну свідомість військовослужбовців.
  6. Еволюція функцій пропаганди в соціумі.
  7. Теоретичне обґрунтування і практичне розроблення рекомендацій щодо здійснення комунікативного впливу на колективну свідомість військовослужбовців.

 

Для участі у круглому столі «Комунікативний вплив на формування колективної свідомості військовослужбовців» необхідно надіслати організаторам такі матеріали:

-   заявка на участь у роботі круглого столу.

 

Заявку на участь у роботі круглого столу необхідно надіслати до 09 січня 2024 року через Google-аккаунт на електронні реєстраційні форми за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf3ceFKTdYFRKQ3_YojCjD9_qAcGkpyfJOBg6mP4ZvzUGlYqw/viewform?usp=sf_link

 

Кожен учасник, який виступить із доповіддю на науковому заході отримає сертифікат про участь.

 

За детальною інформацією звертатися за телефонами:

+380 67 791 1048 – Пелепейченко Людмила Миколаївна, професор кафедри філології, перекладу та стратегічних комунікацій, голова оргкомітету;

+380 67 304 7533 – Ільченко Олена Анатоліївна, доцент кафедри філології, перекладу та стратегічних комунікацій, член оргкомітету;

+380 98 869 4793 – Гончарова Яна В’ячеславівна, старший лаборант, відповідальній секретар оргкомітету.

 

Електронна скринька: O.ilchenko@ukr.net

Схожі новини: