Контраст
Шрифт
НАНГУ запрошує взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Застосування інформаційних технологій у підготовці та діяльності сил охорони правопорядку».
НАВС

Кафедра «Військового зв’язку та інформатизації» командно-штабного факультету Національної академії Національної гвардії України сумісно із Центром імітаційного моделювання Національної академії Національної гвардії України та Харківським національним університетом радіоелектроніки 14 березня 2024 року проводить Міжнародну науково-практичну конференцію «Застосування інформаційних технологій у підготовці та діяльності сил охорони правопорядку».

 

До участі у роботі наукового заходу запрошуються науковці і практики, науково-педагогічні працівники, аспіранти, ад’юнкти, здобувачі вищої освіти, які здійснюють науковий пошук за напрямами роботи конференції.

 

Формат проведення: онлайн-конференція з використанням платформи Zoom. Ідентифікатор та код доступу будуть розміщені на сайті Національної академії Національної гвардії України.

 

Робоча мова конференції: українська, англійська.

Початок роботи конференції о 15.00 год. (реєстрація учасників з 14.30 год.).

 

Напрями роботи наукового заходу:

1. Наукове супроводження інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності силових структур.

2. Досвід застосування інформаційних технологій навчання та підтримки прийняття рішень у підготовці та діяльності силових структур.

3. Проблемні питання та перспективи застосування радіотехнічних і телевізійних систем та електронних комунікаційних мереж в інтересах забезпечення службово-бойової діяльності силових структур.

4. Технології захисту інформації та кібербезпека.

 

Подробиці – в інформаційному листі.

 

Для участі в Міжнародній науково-практичній конференції «Застосування інформаційних технологій у підготовці та діяльності сил охорони правопорядку» необхідно до 04 березня 2024 року надіслати організаторам на поштову скриньку [email protected] наступні матеріали:

-   заявка на участь у роботі конференції;

-   тези доповіді (оформлені згідно з вимогам);

-   експертний висновок щодо можливості відкритої публікації тез доповіді.

 

Збірник тез доповідей в електронному вигляді буде надісланий всім зареєстрованим учасникам конференції та розміщений та офіційному сайті Національної академії Національної гвардії України (https://nangu.edu.ua), а також на сайті кафедри «Військового зв’язку та інформатизації» (https://kinf.nangu.edu.ua).

 

Видачу сертифікатів про участь у конференції всім зареєстрованим учасникам конференції не передбачено.

 

За детальною інформацією звертатися на електронну скриньку [email protected]

Схожі новини: