Контраст
Шрифт
НАНГУ запрошує взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції за темою «Актуальні проблеми будівництва та службово-бойової діяльності формувань сил безпеки і сил оборони держави в умовах воєнного стану»
НАВС

 Кафедра державної безпеки та оперативного мистецтва оперативного факультету Національної академії Національної гвардії України 30 травня 2024 року проводить Всеукраїнську науково-практичну конференції за темою "Актуальні проблеми будівництва та службово-бойової діяльності формувань сил безпеки і сил оборони держави в умовах воєнного стану".

До участі у роботі наукового заходу запрошуються слухачі оперативного факультету, науково-педагогічні працівники кафедр академії, представники Національної гвардії України, вищих військових навчальних закладів, науково-виробничих та наукових установ (організацій) оборонно-промислового комплексу України,  а також науковці і практики, здобувачі вищої освіти, а також бажаючих взяти участь в обговоренні зазначеної проблематики.

Формат проведення: онлайн-конференція з використанням платформи Zoom. Ідентифікатор та код доступу будуть надіслані учасникам конференції на електронну адресу.

Робоча мова конференції: українська, англійська.

Початок роботи конференції об 15.00 год. (реєстрація учасників з 14.00).

Напрями роботи наукового заходу:

1. Державна політика у сфері забезпечення національної безпеки в умовах воєнного стану, перспективні напрямки будівництва формувань сил безпеки і сил оборони України, а також розвитку їх спроможності забезпечувати національну безпеку та обороноздатність держави.

2. Проблеми забезпечення громадської, державної та воєнної безпеки формуваннями сил безпеки і сил оборони в умовах воєнного стану, форми їх оперативного застосування, всебічне забезпечення дій і управління формуваннями сил безпеки і сил оборони на оперативному рівні, а також особливості завдань, які мають виконувати певні формування сил безпеки і сил оборони держави в умовах воєнного стану.

3. Міжвідомча взаємодія та взаємовідносини формувань сил безпеки і сил оборони при оперативному застосуванні в умовах воєнного стану, у тому числі щодо функціонування систем оперативного, розвідувального, логістичного, морально-психологічного та інших видів забезпечення при їх спільних діях.

4. Пріоритетні напрями розвитку наукових, організаційних, нормативних та методичних основ службово-бойового застосування, оперативного, розвідувального, логістичного, морально-психологічного та інших видів забезпечення дій формувань сил безпеки і сил оборони в умовах воєнного стану.

5. Перспективи впровадження стандартів НАТО у діяльність формувань сил безпеки і сил оборони України.

Подробиці – в інформаційному листі, який буде надіслано зацікавленим сторонам.

Для участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції за темою «Актуальні проблеми будівництва та службово-бойової діяльності формувань сил безпеки і сил оборони держави в умовах воєнного стану» необхідно надіслати організаторам наступні матеріали:

-   заявка на участь у роботі конференції;

-   тези доповіді (оформлені згідно з вимогам);

-   експертний висновок щодо можливості відкритої публікації тез доповіді.

Всі матеріали учасника необхідно надіслати до 17 травня 2024 року   на електронну адресу: [email protected]

Збірник тез доповідей в електронному вигляді буде надісланий всім зареєстрованим учасникам конференції.

 

Кожен учасник, який виступить з доповіддю на конференції не отримує сертифікат про участь.

За детальною інформацією звертатися за телефонами:

(050) 986 99 55 – начальник кафедри державної безпеки та оперативного мистецтва, доктор наук з державного управління доцент, полковник Бондаренко Олександр Геннадійович, голова оргкомітету;

(067) 375 24 53старший викладач кафедри державної безпеки та оперативного мистецтва полковник Толстоносов Юрій Миколайович, відповідальний секретар оргкомітету.

Електронна скринька: [email protected]

 

 

 

Схожі новини: