Контраст
Шрифт
НАНГУ запрошує взяти участь в науково-практичній онлайн-конференції «Проблемні питання тактики дій та всебічного забезпечення військових формувань і правоохоронних органів держави в умовах воєнного стану»
НАВС

27 червня 2024 року кафедра тактики запрошує науковців і здобувачів вищої освіти, а також бажаючих взяти участь у науково-практичній онлайн-конференції «Проблемні питання тактики дій та всебічного забезпечення військових формувань і правоохоронних органів держави в умовах воєнного стану».

Формат проведення: онлайн-конференція з використанням платформи Zoom. Ідентифікатор та код доступу будуть розміщені на сайті Національної академії Національної гвардії України.

Робота конференції планується за наступними напрямами:

1.  Проблемні питання службового та бойового застосування правоохоронних органів та військових формувань держави.

2.  Проблемні питання правових і організаційних аспектів забезпечення безпеки держави.

3.  Застосування правоохоронних органів та військових формувань при проведенні міжвідомчих та спеціальних операцій.

4.    Проблемні питання всебічного забезпечення правоохоронних органів та військових формувань у забезпеченні безпеки держави.

Робоча мова конференції: українська, англійська. Початок роботи конференції об 15.00 год. 27.06.2024 року (реєстрація учасників з 14.30).

Для участі у науково-практичній конференції необхідно надіслати організаторам наступні матеріали: заявка на участь у роботі конференції; тези доповіді (оформлені згідно з вимогам); експертний висновок щодо можливості відкритої публікації тез доповіді.

Всі матеріали учасника необхідно надіслати до 20.06.2023 року на електронну скриньку: [email protected]

Збірник тез доповідей в електронному вигляді буде розміщений на сайті НАНГУ.

За детальною інформацією звертатися за телефоном: 098-673-74-21, 063-186-85-64.

Схожі новини: