Контраст
Шрифт
ОДУВС проводить науковий захід: ХІІІ-у Міжнародну науково-практичну конференцію «Розвиток сучасної освіти і науки: результати, проблеми, перспективи. Утилітарна цінність наукових досліджень»
НАВС

Шановні колеги!

 

25 жовтня 2022 року Херсонський факультет Одеського державного університету внутрішніх справ проводить спільно з Ужгородським національним університетом науковий захід - ХІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Розвиток сучасної освіти і науки: результати, проблеми, перспективи. Утилітарна цінність наукових досліджень».

 

Початок конференції о 10.00 год. Форма участі –дистанційна.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська, німецька.

 

Матеріали конференції з міжнародним статусом (ISBN українського та польського видавництв) будуть надруковані в інтердисциплінарному збірнику тез доповідей «Розвиток сучасної освіти і науки: результати, проблеми, перспективи. Утилітарна цінність наукових досліджень. Том ХIІІ» та будуть розміщені у науковому репозитарії.

 

Для участі у роботі конференції необхідно до 04 жовтня 2022 р. надіслати на електронну адресу оргкомітету [email protected] тези та відомості про автора, які необхідно надсилати одним файлом, підписувати за прізвищем автора (наприклад, Іваненко.rtf) та обов’язково зберігати у текстовому форматі RTF. 

 

НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ: 

– історичні науки. Мистецтвознавство;

– педагогіка. Професійна підготовка;

– філологія;

– суспільні науки;

– природничі науки. Екологія та охорона навколишнього середовища;

– юридичні науки;

– фізична культура та спорт. Фізична реабілітація.

 

Детальніше – в інформаційному листі.

 

Схожі новини: