Контраст
Шрифт
Пілотний проєкт МВС «Виховання доброчесності» буде представлено на VII Харківському міжнародному юридичному форумі
НАВС

З 25 по 29 вересня 2023 року в м. Харків відбудеться VII Харківський міжнародний юридичний форум. Основна місія форму ‒ залучення провідних фахівців та експертів з різних країн до прозорого і відкритого діалогу з метою вироблення спільних підходів до вирішення актуальних юридичних проблем в контексті глобалізації та усунення правових бар’єрів світового сталого розвитку.

 

Кожного дня програма проведення Форуму поділена на панельні дискусії. Так, 26 вересня 2023 року одна із панельних дискусій буде присвячена темі «Цифрові тренди та антикорупційні реформи у сфері публічного адміністрування».

 

Організаторами цієї панельної дискусії виступають ‒ Національний  юридичний університет імені Ярослава Мудрого; Національна академія правових наук України та Запорізький національний університет.Одним із модераторів цієї панельної дискусії виступить докторка юридичних наук, професорка, Заслужений юрист України, Член-кореспондент Національної академії правових наук України, декан юридичного факультету Запорізького національного університету (Україна) ‒  Тетяна Коломоєць.

 

Донецький державний університет внутрішніх справ єдиний заклад системи МВС, який під час цієї дискусії ‒ спільно з Департаментом освіти, науки та спорту Міністерства внутрішніх справ України, Управлінням запобігання корупції Міністерства внутрішніх справ України та Університетом Глазго (Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії) представлятимуть Пілотний проєкт «Виховання доброчесності».

 

Спікером на цій панельній дискусії від Донецького державного університету внутрішніх справ виступить перший проректор, доктор юридичних наук, професор, майор поліції ‒ Єгор Назимко; від Департаменту освіти, науки та спорту МВС ‒  заступник начальника управління організації наукової діяльності та інновацій – начальник організаційно-наукового відділу Департаменту освіти, науки та спорту Міністерства внутрішніх справ України, доктор філософії в галузі права, майор поліції  ‒ Максим Романов; від Управління запобігання корупції Міністерства внутрішніх справ України ‒ начальник Управління запобігання корупції Міністерства внутрішніх справ України, доктор філософії в галузі права ‒ Анатолій Фодчук; від Університету Глазго (Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії) ‒ дослідниця Центру досліджень та розвитку освіти дорослих та впродовж життя в Університеті Глазго (Сполучене Королівство) за підтримки Британської академії ‒ Євгенія Драгомірова.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в обговоренні зазначеної проблематики! Більш детальна інформація за посланням: https://dnuvs.ukr.education/novyny/pilotnyj-proyekt-mvs

 

 

Схожі новини: