Контраст
Шрифт
Приймаємо статті до опублікування в наукових фахових виданнях Одеського державного університету внутрішніх справ
НАВС

Шановні науковці та колеги-практики!

 

Одеський державний університет внутрішніх справ проводить набір статей у наукові фахові видання:

- «Південноукраїнський правничий часопис» (з юридичних наук);

- «Юридичний бюлетень» (з юридичних наук).

 

Журнали включено до Переліку наукових фахових видань України (категорія «Б»), вони мають загальнодержавну й зарубіжну сферу розповсюдження.

 

Випуск цих видань має на меті створити професійну платформу для аналізу й обговорення тенденцій у сфері захисту прав і свобод громадян, інтересів суспільства та держави від протиправних посягань; висвітлення пріоритетних напрямів реформування юридичної освіти й науки, підготовки персоналу сектору безпеки України; популяризувати результати наукової та законотворчої роботи з питань формування й реалізації державної політики.

 

Прагнучи створити професійну міжнародну платформу для аналізу й обговорення проблем і тенденцій у юридичній сфері, в журналах «Південноукраїнський правничий часопис» та «Юридичний бюлетень» статті можуть публікуватися англійською мовою.

 

Прийом наукових статей для опублікування в наукових виданнях триває на постійній основі. Для подання публікації рукопис необхідно оформити відповідно до вимог наукових журналів http://www.sulj.oduvs.od.ua/poradok-podanna та http://www.lawbulletin.oduvs.od.ua/poradok-podanna

 

З питань розміщення статей у наукових виданнях Одеського державного університету внутрішніх справ звертайтеся:

- «Південноукраїнський правничий часопис» (виходить друком чотири рази на рік) – тел.: +38 (068) 620 25 34; e-mail:  [email protected];

- «Юридичний бюлетень» (виходить друком чотири рази на рік) – тел.: +38 (068) 620 25 34; e-mail:  [email protected]

 

Сподіваємося, що наші спільні зусилля сприятимуть інтеграції кращих надбань юридичної теорії та практики у світовий науковий та інформаційний простір!

 

Схожі новини: