Контраст
Шрифт
Триває набір статей до опублікування в наукових фахових виданнях НАВС
НАВС

Національна академія внутрішніх справ проводить набір статей у наукові фахові видання:

· «Науковий вісник Національної академії внутрішніх справ» (з юридичних наук);

· «Юридичний часопис Національної академії внутрішніх справ» (з юридичних наук);

· «Філософські та методологічні проблеми права» (з юридичних наук);

· «Юридична психологія» (з юридичних і психологічних наук).

Журнали включено до Переліку наукових фахових видань України (категорія «Б»), вони мають загальнодержавну й зарубіжну сферу розповсюдження.

Випуск цих видань має на меті створити професійну платформу для аналізу й обговорення тенденцій у сфері захисту прав і свобод громадян, інтересів суспільства та держави від протиправних посягань; висвітлення пріоритетних напрямів реформування юридичної освіти й науки, підготовки персоналу сектору безпеки України; популяризувати результати наукової та законотворчої роботи з питань формування й реалізації державної політики.

Для фахового аналізу проблем і тенденцій у юридичній сфері на міжнародному рівні академія публікує журнали «Науковий вісник НАВС» та «Юридичний часопис НАВС» англійською мовою.

Прийом наукових статей для опублікування в наукових фахових виданнях триває на постійній основі. Для подання публікації рукопис необхідно оформити відповідно до вимог.

З питань розміщення статей у фахових виданнях НАВС звертайтеся:

«Науковий вісник Національної академії внутрішніх справ» (виходить друком чотири рази на рік) – тел.: (044) 520-08-47; e-mail: [email protected];

«Юридичний часопис Національної академії внутрішніх справ» (виходить друком чотири рази на рік) – тел.: (044) 520-08-47; e-mail: [email protected];

«Філософські та методологічні проблеми права» (виходить друком двічі на рік) – тел.: (044) 520-08-47[email protected];

«Юридична психологія» (виходить друком двічі на рік) – тел.: (044) 520-08-47[email protected].

Сподіваємося, що наші спільні зусилля сприятимуть інтеграції кращих надбань юридичної теорії та практики у світовий науковий та інформаційний простір!

Схожі новини: