Контраст
Шрифт
У Київському інституті Національної гвардії України відзначили День науки
НАВС

Щороку у третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки – День науки. Свято покликане вшанувати наукові традиції, досягнення вчених й нагадати, що саме наука робить великий внесок у розвитку світу і допомагає зробити його кращим.

Київський інститут Національної гвардії України пишається своїми талановитими викладачами, які втілюють наукові прогресивні ідеї відповідно до викликів часу, сприяють їх втіленню задля підготовки майбутніх офіцерів, які в подальшому будуть виконувати завдання із захисту Батьківщини та здійснювати управління підрозділами.

Сьогодні, командування Київського інституту НГУ приділяє значну увагу розвитку науки, розширенню наукової інфраструктури, підтримці науковців та їх ініціатив і розробок, які у свою чергу забезпечать науковий підхід у реалізації державної політики в сфері національної безпеки та громадського правопорядку.

З нагоди професійного свята за участю командування Інституту заохотили науково-педагогічних працівників, а також здобувачів вищої освіти за старанність, ініціативу та сумлінне виконання службових обов`язків.

Схожі новини: