Контраст
Шрифт
У ЛьвДУВС стартував конкурс наукових есе серед школярів Львівщини
НАВС

Львівський державний університет внутрішніх справ вже четвертий рік поспіль проводить конкурс наукових есе на соціально-правову тематику серед школярів регіону.

 

Захід є спільним проєктом ЛьвДУВС, Департаменту освіти і науки ЛОДА та Львівської обласної Малої академії наук учнівської молоді.

 

Організатори прагнуть підтримати розвиток талановитих учнів та стимулювати інтерес молоді до дослідницької роботи.

 

Юні автори мають змогу оцінити суспільний характер соціально-правових проблем та обґрунтувати власне бачення шляхів їхнього розв’язання.

 

Цьогоріч презентувати свої роботи можна у 10-ох номінаціях: «Історична ретроспектива та соціальні перспективи (прогнози)», «Адміністративно-правові проблеми», «Цивільно-правові проблеми», «Проблеми економіки та менеджменту», «Проблеми психології та педагогіки», «Протидія торгівлі людьми, насильству та дискримінації», «Проблеми мови, культури та спорту», «Питання національного спротиву та національної безпеки», а також «Проблеми прав людини та гендерної рівності».

 

Конкурс триватиме до 15-го грудня 2023-го року у дистанційному форматі.

 

Аби стати його учасником, потрібно до 24-го листопада надіслати свою роботу на адресу оргкомітету [email protected] із позначкою «на Конкурс есе».

Схожі новини: