Контраст
Шрифт
У ЛьвДУВС відбудеться круглий стіл «Безпекові аспекти управління організаціями в умовах війни та повоєнної відбудови держави».
НАВС

12 травня 2023 року у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбудеться круглий стіл «Безпекові аспекти управління організаціями в умовах війни та повоєнної відбудови держави».

 

Теми для дискусій:

Ø    Безпекові аспекти управління бізнесом в умовах війни та повоєнної економіки.

Ø    Забезпечення економічної безпеки держави та організацій: воєнні реалії та повоєнні тенденції.

Ø    Фінансові актуалітети забезпечення економічної безпеки держави та суб’єктів господарювання у воєнний та повоєнний період.

Ø    Соціокультурні та психологічні аспекти управління в умовах війни та в повоєнний період.

 

Для участі у роботі круглого столу запрошуються науковці і практики, зацікавлені в обговоренні запропонованої проблематики.

 

Для участі слід надсилати заявку на участь у круглому столі та текст тез до 05 травня 2023 року на електронну адресу організаторів [email protected] з поміткою «на круглий стіл 12.05.2023».

 

Круглий стіл проходитиме у змішаному (стаціонарно-дистанційному) форматі з використанням платформи Zoom. Ідентифікатор та код доступу будуть розміщені на сайті університету.

 

Початок роботи о 10.00 год. (реєстрація з 09.30).

Схожі новини: