Контраст
Шрифт
У ЛьвДУВС відбудеться науково-практичний семінар «Фінансові розслідування як інструмент зміцнення економічної безпеки»
НАВС

24 листопада 2022 року у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбудеться науково-практичний семінар «Фінансові розслідування як інструмент зміцнення економічної безпеки».

Напрями роботи заходу:

1.Забезпечення економічної безпеки держави в умовах війни.

2.Фінансова розвідка у забезпеченні економічної безпеки держави.

3.Фінансові розслідування в контексті воєнного конфлікту.

4.Міжнародний досвід у сфері фінансових розслідувань.

5.Правовий вимір фінансових розслідувань в Україні.

6.Роль та місце Державної служби фінансового моніторингу України та інших суб'єктів у проведенні фінансових розслідувань.

До участі у роботі науково-практичного семінару запрошуються наукові та науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, науково-дослідних установ, працівники практичних підрозділів Національної поліції та МВС України, фахівці державних і недержавних установ та організацій, які займаються зазначеною проблематикою, ад'юнкти (аспіранти), здобувачі вищої освіти.

Заявку на участь у науково-практичному заході та тематику планованого виступу просимо  подати на кафедру фінансів та обліку Інституту управління, психології та безпеки Львівського державного університету внутрішніх справ до 18 листопада 2022 року на електронну адресу [email protected]

 

Науково-практичний семінар відбудеться у дистанційному форматі з використанням платформи Zoom. Початок роботи – о 15.00 год. Ідентифікатор та код доступу будуть розміщені на сайті університету.

Схожі новини: