Контраст
Шрифт
У ЛьвДУВС відбудеться регіональний круглий стіл «Соціальні, економічні та психологічні аспекти діяльності Національної поліції України»
НАВС

16 листопада 2023 року у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбудеться регіональний круглий стіл «Соціальні, економічні та психологічні аспекти діяльності Національної поліції України».

 

Теми для дискусій:

-      Вдосконалення системи підготовки поліцейських у закладах вищої освіти в умовах війни.

-      Шляхи формування резильєнтності працівників правоохоронних органів.

-      Інформаційно-психологічні операції та інформаційна гігієна під час війни.

-      Соціально-економічні передумови реформування правоохоронної сфери та сектору безпеки держави.

-      Комунікативна компетентність поліцейського.

-      Психологічна реабілітація і допомога військовослужбовцям, поліцейським та іншим категоріям осіб, які постраждали внаслідок війни.

До участі в роботі круглого столу запрошуються науковці і практики, здобувачі вищої освіти, а також всі зацікавлені в обговоренні зазначеної проблематики.

 

Заявки для участі та тематику планованого виступу просимо надсилати  до 10 листопада 2023 року на е-mail: к[email protected]

 

Телефони для довідок:

Когут Ярослав Михайлович, завідувач кафедри соціально-гуманітарної підготовки кандидат юридичних наук, доцент (тел. 0993141902);

 

Ревак Ірина Олександрівна, професор кафедри соціально-гуманітарної підготовки доктор економічних наук, професор (тел. 0674440963).

 

Круглий стіл проходитиме у змішаному (стаціонарно-дистанційному) форматі з використанням платформи Zoom. Ідентифікатор та код доступу будуть розміщені на сайті університету. Безпосередньо – за адресою: 79006,

м. Львів, вул. Городоцька, 26.

 

Початок роботи о 15.00 год. (реєстрація з 14.30).

Схожі новини: