Контраст
Шрифт
У ЛьвДУВС відбудеться Всеукраїнська наукова конференція здобувачів вищої освіти «Механізм функціонування громадянського суспільства в умовах війни (осінні читання)»
НАВС

18 листопада 2022 року Львівський державний університет внутрішніх справ проводить Всеукраїнську наукову конференцію здобувачів вищої освіти «Механізм функціонування громадянського суспільства в умовах війни (осінні читання)».

Напрями роботи конференції:

- новітні виклики та проблеми захисту прав людини в умовах війни;

- сучасні проблеми адміністративного права та процесу;

- кримінально-правові, кримінологічні, кримінально-процесуальні та криміналістичні проблеми протидії злочинності в умовах воєнного стану;

- трансформація приватного права за умов євроінтеграції;

- суспільні науки про загрози для сучасної України та шляхи їх подолання.

До участі у роботі конференції запрошуються здобувачі освітніх та освітньо-наукових ступенів (курсанти, студенти, магістранти, аспіранти, ад'юнкти) закладів вищої освіти.

Конференція відбудеться у змішаному (стаціонарно-дистанційному) форматі з використанням платформи Zoom. Ідентифікатор та код доступу будуть розміщені на сайті ЛьвДУВС.

До початку роботи конференції планується видання збірника тез доповідей його учасників. Збірник буде розміщено в електронній бібліотеці ЛьвДУВС.

Заявку на участь у конференції, тези доповідей і рецензію наукового керівника просимо надіслати до 14 жовтня 2022 року електронною поштою ([email protected]) з поміткою «на конференцію 18.11.2022». 

Схожі новини: