Контраст
Шрифт
В ОДУВС відбудеться Міжнародний круглий стіл «Сучасні стандарти підготовки з домедичної допомоги працівників правоохоронних органів, оперативно-рятувальних служб та військовослужбовців»
НАВС

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

 

О 10:00 год. 02 червня 2023 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбудеться засідання Міжнародного круглого столу: «Сучасні стандарти підготовки з домедичної допомоги працівників правоохоронних органів, оперативно-рятувальних служб та військовослужбовців».

 

До участі запрошуються науковці, ад’юнкти, аспіранти, здобувачі, магістри та курсанти (студенти), практичні працівники, які здійснюють науковий пошук за напрямами роботи круглого столу.

 

Форма участі: очно – дистанційна.

 

Час роботи: 10:00 – 13:00.

 

Робоча мова – українська, англійська.

 

Робота круглого столу буде організована за такими напрямами:

 

Блок І. Домедична підготовка, як невід’ємна складова службово-бойової діяльності працівників правоохоронних органів, оперативно-рятувальних служб та військовослужбовців.

 

- Перша домедична допомога постраждалим – «Перший на місці події».

- Актуальні питання надання домедичної допомоги в умовах бойових дій.

 

Блок ІІ.

 

- Проблемні питання забезпечення особового складу правоохоронних органів, оперативно-рятувальних служб та військовослужбовців, спеціальними та медичними засобами для надання першої домедичної допомоги.

- Актуальні питання забезпечення навчального процесу з домедичної допомоги у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що входять до сфери управління МВС України.

- Використання сучасних технологій в навчальному процесі з домедичної допомоги.

 

Інформаційний лист

Схожі новини: