Контраст
Шрифт
Військовослужбовці Київського інституту НГУ прийняли участь у чемпіонаті з тенісу настільного
НАВС

З метою пропаганди здорового способу життя, розвитку і підвищення ролі фізичної підготовки та спорту в частинах Національної гвардії України, на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу пройшов чемпіонат НГУ з тенісу настільного серед військовослужбовців.

Свою майстерність з ракеткою демонстрували 57 учасників різних вікових категорій, серед яких – майстри спорту міжнародного класу, кандидати у майстри спорту, гравці першорозрядники та другорозрядники. До участі також долучилися військовослужбовці Київського інституту НГУ.

Спортивний захід провели за всебічної підтримки та сприяння командувача Національної гвардії України Олександра Півненка та начальника відділу фізичної підготовки департаменту професійної підготовки ГУ НГУ полковника Андрія Мелешко, який за сумісництвом був головним суддею чемпіонату.

«Мета цього чемпіонату – це не тільки спортивні здобутки, це – незгасна пам’ять про тих, хто віддав своє життя за нашу можливість вільно жити на рідній землі, зокрема, проводити такі чемпіонати», – зазначив полковник Ростислав Пастернак.

Турнір розпочався з традиційного урочистого виконання гімну України та вшанування Хвилиною мовчання військовослужбовців і мирних жителів, загиблих внаслідок повномасштабної війни на території України.

Згідно з положенням змагання відбувалися за особисто-командним заліком і тривали протягом двох днів. Навантаження, які лягли на плечі гравців, дуже величезні. Кожен учасник намагався сповна продемонструвати своє майстерство та волю до перемоги, а найкращі з них здобули призові місця та відповідні нагороди.

В результаті підрахунку всіх зіграних партій військовослужбовці КІНГУ, сержант Старушкевич Віталій посів 15 місце, сержант Дементьєв Ян – 10 місце, однак зупинятися на досягнутому хлопці не збирається і вже розпочали підготовку до нових змагань.

Особливу атмосферу закриття спортивного свята створили оркестр від Північного оперативно-територіального об’єднання НГУ, а також артистка Ансамблю пісні й танцю НГУ, виконавши 2 вокальні композиції.

Щиро вітаємо переможців, призерів та учасників змагань! Висловлюємо велику подяку за видовищну гру та бажаємо нових спортивних звершень!

Схожі новини: