Контраст
Шрифт
«Чекала на таку можливість», – учасниця проєкту «Автошколи для осіб з інвалідністю» Юлія Задорожна
НАВС


Цей унікальний проєкт реалізований МВС України у рамках ініціативи Першої леді Олени Зеленської "Без бар'єрів". Його метою є створення рівних можливостей для кожного, хто бажає навчитися керувати автомобілем.

 

На Львівщині така автошкола діє на базі ЛьвДУВС. Серед тих, хто навчається тут сьогодні, – 28-річна Юлія Задорожна з Тернополя. 

 

"Я давно хотіла отримати посвідчення водія. Обдзвонила всі автошколи свого міста. Але не було можливості пройти навчання саме з ручним керуванням. А мені дуже потрібен для пересування по місту автомобіль. Адже я досить активно проводжу час, працюю рекрутером в ІТ-сфері", – розповіла Юлія. 

 

Коли дізналася про проєкт "Автошколи для осіб з інвалідністю", одразу ж вирішила стати його учасницею. Обрала автошколу у Львові й уже пройшла теоретичну частину курсу у зручному для себе форматі онлайн.

 

"Було дуже комфортно. Прекрасна подача матеріалу від викладача, багато прикладів та додаткових ресурсів, аби ми краще підготувалися до іспиту”, – розповіла про свої враження від навчання Юлія.


Нагадаємо,
Автошколи для осіб з інвалідністю працюють і приймають охочих у п’яти регіонах України. Окрім Львова, проєкт також реалізовано у Київській та Хмельницькій областях,  Дніпрі та Кропивницькому.

 

Адреса автошколи у Львові: вул. Кривоноса, 1, тел. 067-712-61-81.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Схожі новини: