Contrast
Letter
ДДУВС – бронзовий призер всеукраїнської «Динаміади-2021»!
Нагородження призерів комплексних змагань з неолімпійських видів спорту за програмою «Динаміада-2021» відбулося сьогодні у Міністерстві внутрішніх справ. Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ презентував ректор полковник поліції Андрій Фоменко.
НАВС
ДДУВС – бронзовий призер всеукраїнської «Динаміади-2021»!

Нагородження призерів проходило в залі колегії МВС. Відзнаки переможцям вручав міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

 

 

 

Команда Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ у загальному заліку посіла 3 місце.

 

 

Кращими спортсмени ДДУВС стали у поліатлоні.

 

4 місце збірна закладу виборола у легкоатлетичному кросі та у чемпіонаті з боротьби самбо.

 

У гирьовому спорті за результатами змагань представники ДДУВС посіли 9 місце.

 

Нагадаємо, що чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України за програмою комплексних змагань «Динаміада-2021» щорічно проводиться серед збірних закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС, Національної гвардії України та інших центральних органів виконавчої влади.

 

Відділення зв’язків з громадськістю

Схожі новини:
11:01 04.01.2021
А що там із досягненнями?
До Нового року важливо встигнути зробити 3 речі: приготувати олів`є, зібрати подарунки для рідних та скласти список своїх досягнень! Ми у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ ще не дійшли до олів`є, але подарунки переможцям нов...
10:11 15.11.2021
Спецпризначенці-тренери готові ділитися досвідом: у ДДУВС завершився цикл навчань із забезпечення публічної безпеки!
Цикл тренінгів за програмою «Основи спеціальної тактики поліцейських підрозділів поліції особливого призначення за Скандинавською моделлю забезпечення публічної безпеки і порядку в ході мирних зібрань та інших масових заходів» офіційно завершується н...