Під час заходу обговорювались питання щодо надання психологічної підтримки та допомоги людям, які переживають горе та втрату; проблем психологічного супроводу дружин/чоловіків загиблих фахівців сектору безпеки та оборони; дієвих алгоритмів та технік роботи з людиною, що перебуває у скорботі; створення програм виходу з війни не лише військового, а і його рідних, а також населення в цілому тощо.
Учасниками наукового форуму стали фахівці Клінічної Психології Університету Хайфи, Страсбургу, Хайлендського інституту розвитку людства (дослідницького центру в місті Боулдер, штат Колорадо) та інші.
Національний університет цивільного захисту представили головний науковий співробітник навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Олександр Тімченко та провідний науковий співробітник навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру Діана Похілько. Доктор психологічних наук, професор Олександр Тімченко виступив з доповіддю «Повоєнна психологія. Яку «ціну» заплатить Україна за Вівтар Перемоги?».
Також фахівці навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру НУЦЗ України поділилися власним досвідом роботи з людиною, що перебуває у скорботі.
Національний університет цивільного захисту України