Контраст
Шрифт
Футбольна команда Харківського національного університету внутрішніх справ лідирує у чемпіонаті Вінниці
НАВС

Харків’яни здобули четверту перемогу у четвертому матчі і наразі посідають перше місце у найвищих футбольних перегонах регіону, учасниками яких є 11 команд міста та області.
Цього разу ФК «Універ-Динамо» зустрічався з одним із лідерів Вінницького футболу - ФК «Орлівка». Перший тайм завершився сухими нулями на табло, а по перерві динамівці взялися за справу. Дубль четверокурсника Федора Сивоконя і «потужна гармата» під час виконання стандарту від Олександра Бринька, забезпечили біло-синім комфортну перемогу з гандикапом у три м’ячі. Після чотирьох турів університетська команда має непогану різницю м’ячів +9: 12 забитих, проти трьох пропущених.

Для довідки:
ФК «Універ-Динамо» м. Харків - аматорський футбольний клуб, чемпіон Харківської області 2020, 2021 років, володар кубку Харківської області 2021 року. Чемпіон м. Харкова 2019, 2020, 2021 років. Триразовий володар кубку МВС України (2016 - футзалу, 2018, 2021 - футболу). Зараз клуб бере участь у чемпіонаті м. Вінниця. Всі матчі чемпіонату проходять на підтримку Збройних Сил України !!!