Контраст
Шрифт
Герої МВС: у ДонДУВС презентували книгу «Гвардія наступу. Самовидець»
НАВС

У Донецькому державному університеті внутрішніх справ відбулася презентація книги «Гвардія наступу. Самовидець» Тимура Нагалевського.

 

Волонтерський проєкт реалізували за ініціативи Міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка при сприянні Міністерства культури та інформаційної політики України.

 

 

Автор видання Тимур Нагалевський разом з колегами по службі побував на базах підготовки новостворених бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби України, де зустрівся з учасниками битви за Київ, оборони Маріуполя, звільнення Чернігівщини, Сумщини, Харківщини та Херсонщини. Це звичайні люди – чоловіки та жінки зі своїми слабкостями, емоціями та неймовірною силою волі бити ворога, які пройшли через випробовування, що докорінно змінили їх.

Книга ілюстрована унікальними фотоколажами  креативної мисткині Дарії Копійки. Її доробок став самодостатнім твором, який органічно поєднався з текстом і духом роману.

 

 

Про історію написання роману здобувачам і здобувачкам вищої освіти та слухачам і слухачкам МЦППП «Академія поліції» ДонДУВС розповіли: старший радіотелеграфіст (командир групи) групи зв’язку відділення управління командира танкової роти військової частини 3027 Північного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України Тимур Нагалевський; стрілець 1-го відділення 1-го взводу 37 роти 8-го батальйону військової частини 3114 Північного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України солдат Денис Соколов; один з прототипів  героїв – штаб-сержант третьої категорії групи соціального супроводу Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України молодший сержант Богдан Назаренко.

У заході взяли участь: начальник відділу патріотичного виховання та спорту Департаменту освіти, науки та спорту МВС України Наталія Казакова; заступник начальника – начальник слідчого управління ГУНП в Донецькій області Сергій Беседа; заступниця начальника Кіровоградської ОВА Катерина Колтунова.

 

Ректор ДонДУВС Сергій Вітвіцький подякував гостям за можливість дізнатися, якою ціною сьогодні виборюється незалежність та суверенітет України: «Ми повинні пам’ятати, завдяки кому можемо навчатися, жити і будувати плани на майбутнє. Ця книга допомагає пропустити крізь себе і зрозуміти, що переживали і відчували захисники Батьківщини, які ціною власного життя порушили плани загарбників».

Тимур Нагалевський зазначив, що своєю книгою він хотів донести молоді, що історію треба знати. Адже російська пропаганда багато років викривлювала дійсність. Сучасна молодь повинна розуміти, що в України є своя –  власна – історія, а вони є її творцями.

Схожі новини: