Контраст
Шрифт
Гвардійцям Академії НГУ призначено стипендії Верховної ради України та Кабінету Міністрів
НАВС

За результатами екзаменаційних сесій 2023-2024 навчального року за особливі успіхи у навчанні і науковій діяльності та зразкову військову дисципліну курсанту факультету логістики Денису Іващенко призначено стипендію Верховної Ради України на 2024-2025 навчальний рік. 

 

«З першого року навчання я захоплююся наукою, саме за своєю професійною кваліфікацією «Організація фінансового забезпечення підрозділів Національної гвардії України». Свою роботу на тему: «Відновлення економіки України у післявоєнний стан за допомогою інструментів  фінансової інклюзії» я презентував на міжнародному рівні. І якщо брати до уваги саме цю конференцію, я отримав дуже вагомий досвід. Далі планую розвиватися та вдосконалювати свої знання у цій сфері. Вважаю, що отримання стипендії – це маленька сходинка до великого успіху». 

 

Окрім того, щороку Кабінет Міністрів України визначає науковців, які продемонстрували найкращі результати у професійній та науковій роботі. Обов’язковою умовою для здобуття стипендії є наявність у претендента вагомих наукових результатів, а також можливість проводити наукові дослідження.  

Вже вдруге серед стипендіатів – професор кафедри правових дисциплін гуманітарного факультету, доктор юридичних наук, старший дослідник полковник Михайло Пузирьов.

 

«Другий рік поспіль я є стипендіатом Кабінету Міністрів України для молодих вчених. Кожні пів року я підтверджую свої наукові здобутки. Тобто треба себе постійно тримати в науковому тонусі, а саме публікувати результати наукових досліджень, брати участь в атестації наукових кадрів як опонент, або як член разової спеціалізованої вченої ради по захисту дисертацій, виступати науковим керівником ад’юнктів, аспірантів. У мене є троє захищених здобувачів вищої освіти, які вже є докторами філософії в галузі права. Я є автором та співавтором 5 монографій, близько 10 наукових і навчально-методичних видань, 7 наукових статей, що обліковуються в базах даних SCOPUS та Web of Science, маю понад 100 публікацій в наукових фахових виданнях України», - розповідає полковник Михайло Пузирьов. 

 

Серед стипендіатів – заступник начальника кафедри військового зв’язку та інформатизації командно-штабного факультету, доктор філософії підполковник Кирило Ткаченко.  

Офіцер є автором наукових статей в українських фахових виданнях та міжнародному, такому як SCOPUS. Окрім того, Кирило Ткаченко захистив дисертацію на здобуття наукового ступеню доктора філософії за спеціальністю 251 «Державна безпека» у 2021 році. Результати наукових досягнень були впроваджені в роботу Головного управління НГУ та у навчальний процес Академії в межах дисциплін, які викладає кафедра військового зв’язку та інформатизації. 

 

«Мною було розроблено програмне забезпечення, яке дозволяє захистити радіозв’язок від впливу засобів радіорозвідки противника. Особливо це питання актуальне у сучасній війні, - стверджує підполковник Кирило Ткаченко. – Наразі я відчуваю задоволення та емоційний підйом від роботи, яку виконував. Задоволення від того, що вона приносить користь. Коли робота, над якою ти плідно працював та докладав максимум зусиль і часу може зберегти життя людям – це дорогого коштує». 

Стосовно подальших наукових досліджень офіцер зазначає, що є ідеї продовжувати досліджувати тематику дисертаційної роботи, а також є ідеї стосовно нових технологій із залученням штучного інтелекту та ідеї стосовно протидії дронам, які використовує противник.

Щиро вітаємо наших переможців та бажаємо подальших професійних та наукових звершень!

 

Відділ міжнародних зв’язків,  інформації та комунікації НА НГУ

 

Схожі новини: