Контраст
Шрифт
«Гвардія наступу. Самовидець»: гвардійцям Академії НГУ презентували художню книгу (Відео)
НАВС

Для офіцерів та курсантів Національної академії Національної гвардії презентували художню книгу «Гвардія наступу. Самовидець».

Книга видана за підтримки Міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка у співпраці з Міністерством культури та інформаційної політики України. Презентував книгу автор, військовослужбовець бригади Національної гвардії України «Буревій» – Тимур Нагалевський. Вів заначив, що головна ідея книги полягає в тому, що історія – це зброя.

«Самовидець – це людина, яка є свідком та водночас учасником реалій сьогодення. Людина, яка фіксує час у просторі тих подій, які відбуваються. В основі книги — реальні історії українських захисників, які були учасниками оборони Маріуполя, Київщини, звільнення Сумщини, Херсонщини, Харківщини та Чернігівщини», - зазначив автор книги Тимур Нагалевський.

Тимур Нагалевський додав, що історія реальних героїв війни вписана в історію реального сучасного контексту. Цей контекст вписаний в історію України, Європи та світу. Найголовніше – знати нашу справжню історію та зберігати внутрішню мотивацію щоб бути справжнім воїном.

Також на презентації присутній був військовослужбовець бригади «Спартан» Богдан Назаренко, який у 2022 році добровільно долучився до Нацгвардії. Він поділився історією своєї участі у бойових діях на Харківщині і Запоріжжі та прочитав усім присутнім деякі свої твори, так як також є автором збірника поезій.

Під час заходу було презентовано короткометражний документальний фільм про героїзм Гвардії наступу.

По завершенню начальник Академії генерал-лейтенант Сергій Соколовський подякував гостям за презентацію книги:

«Дякуємо вам за важливий внесок у підготовку майбутніх офіцерів, за ваші щирі розповіді та за вклад, який робите для нашої України. Наш навчальний заклад також брав участь в обороні Харкова з початку повномасштабного вторгнення. Випуск офіцерів 2022 року пройшов в окопах на околицях Харківщини, де вони отримали погони лейтенантів та звідти відправились виконувати службові обов’язки у підрозділах НГУ. Більшість наших курсантів є учасниками бойових дій. Ми й надалі продовжуємо навчатися щоб боротися за свою свободу і незалежність».

 

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ

Схожі новини: