Іменем загиблого дільничного офіцера поліції Сергія Пригаріна буде названо курс факультету ОДУВС
0
НАВС
Іменем загиблого дільничного офіцера поліції Сергія Пригаріна буде названо курс факультету ОДУВС

Ректор Одеського державного університету внутрішніх справ В’ячеслав Аброськін зустрівся з Ксенією Пригаріною – дружиною загиблого дільничного офіцера поліції Приморського ВП старшого лейтенанта поліції Сергія Пригаріна.


Рівно три роки тому, 19 січня, Сергій Пригарін отримав смертельне вогнепальне поранення, намагаючись затримати озброєного злочинця, який перебував у розшуку.

«Ті, хто зараз навчаються у нашому виші, вже завтра будуватимуть майбутнє нашої країни», – відмітив ректор університету В’ячеслав Аброськін.

Для майбутніх офіцерів поліції Сергій Пригарін назавжди залишиться прикладом мужності, героїзму та відваги. Тому, з метою увічнення його пам’яті, курсанти другого курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності вишу звернулися з пропозицією присвоїти курсу ім’я загиблого правоохоронця.


Керівництво університету підтримало ініціативу курсантів, тож з цього року другий курс факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності носитиме ім’я старшого лейтенанта поліції Сергія Пригаріна.

«Дякую, що пам’ятаєте. Це дуже зворушливо. Бути героєм в наш час дуже важко. Сергій не хотів бути героєм, він хотів жити, але, на жаль, так сталося, і я впевнена, йому було б приємно знати, що під його іменем навчатимуться майбутні дільничні офіцери поліції», – переконана Ксенія.

Говорили про життєві труднощі, з якими стикається родина, а також виховання дочки, якій було лише два роки, коли сталася біда.


«Донечка тоді була зовсім маленькою, але пам’ятає батька і часто згадує про нього. Останнім часом вона ставить досить болісні для мене запитання – як загинув батько, чи було йому боляче, коли його вбили, але я намагаюся відповідати на них чесно», – розповідає Ксенія.

Під час зустрічі ректор університету В’ячеслав Аброськін відмітив важливість соціальної захищеності та постійної підтримки сімей загиблих правоохоронців.

ВЗГ ОДУВС

 

Схожі новини: