Contrast
Letter
Іменем загиблого дільничного офіцера поліції Сергія Пригаріна буде названо курс факультету ОДУВС
НАВС
Іменем загиблого дільничного офіцера поліції Сергія Пригаріна буде названо курс факультету ОДУВС

Ректор Одеського державного університету внутрішніх справ В’ячеслав Аброськін зустрівся з Ксенією Пригаріною – дружиною загиблого дільничного офіцера поліції Приморського ВП старшого лейтенанта поліції Сергія Пригаріна.


Рівно три роки тому, 19 січня, Сергій Пригарін отримав смертельне вогнепальне поранення, намагаючись затримати озброєного злочинця, який перебував у розшуку.

«Ті, хто зараз навчаються у нашому виші, вже завтра будуватимуть майбутнє нашої країни», – відмітив ректор університету В’ячеслав Аброськін.

Для майбутніх офіцерів поліції Сергій Пригарін назавжди залишиться прикладом мужності, героїзму та відваги. Тому, з метою увічнення його пам’яті, курсанти другого курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності вишу звернулися з пропозицією присвоїти курсу ім’я загиблого правоохоронця.


Керівництво університету підтримало ініціативу курсантів, тож з цього року другий курс факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності носитиме ім’я старшого лейтенанта поліції Сергія Пригаріна.

«Дякую, що пам’ятаєте. Це дуже зворушливо. Бути героєм в наш час дуже важко. Сергій не хотів бути героєм, він хотів жити, але, на жаль, так сталося, і я впевнена, йому було б приємно знати, що під його іменем навчатимуться майбутні дільничні офіцери поліції», – переконана Ксенія.

Говорили про життєві труднощі, з якими стикається родина, а також виховання дочки, якій було лише два роки, коли сталася біда.


«Донечка тоді була зовсім маленькою, але пам’ятає батька і часто згадує про нього. Останнім часом вона ставить досить болісні для мене запитання – як загинув батько, чи було йому боляче, коли його вбили, але я намагаюся відповідати на них чесно», – розповідає Ксенія.

Під час зустрічі ректор університету В’ячеслав Аброськін відмітив важливість соціальної захищеності та постійної підтримки сімей загиблих правоохоронців.

ВЗГ ОДУВС

 

Схожі новини: