Контраст
Шрифт
Київський інституту НГУ та Національна академія оборони Латвії підписали Меморандум про розширення стратегічного співробітництва
НАВС

Міжнародне співробітництво – один з пріоритетних напрямків діяльності КІ НГУ, що допомагає підвищувати конкурентоспроможність майбутніх офіцерів та динамічніше інтегрувати діяльність Інституту в міжнародний освітній та науковий простір.

10 червня 2024 року в м. Рига, Латвійської республіки, між Національною академією оборони Латвії та Київським інститутом Національної гвардії України був підписаний Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю. Ця подія засвідчує факт, готовності сторін координувати свої зусилля щодо спільної розбудови та розвитку освітнього, наукового та інноваційного потенціалу військових вишів.

Відповідно до Меморандуму учасники висловили наміри щодо довгострокового, ефективного та взаємовигідного співробітництва, в межах якого курсанти, викладачі, науковці та інші учасники освітнього процесу будуть мати можливість здійснювати заходи щодо обміну досвідом шляхом навчання (підвищення кваліфікації), проведення спільних наукових досліджень та профільних стажувань.

Схожі новини: