Контраст
Шрифт
Курсант ДДУВС виборов золото на Кубку з джиу-джитсу
Курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції, вихованці спортивного клубу «UPGRADE», взяли участь у відкритому Кубку з бразильського джиу-джитсу «TOP GUN CUP».
НАВС

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ тримають високу спортивну планку та вкотре гідно презентують заклад вищої освіти.

 

Так, на відкритому Кубку з бразильського джиу-джитсу курсант 3 курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Михайло Савченко показав яскравий результат. Він провів дві сутички з достроковою перемогою в кожній та в результаті вийшов переможцем турніру, провівши задушливі прийоми на перших хвилинах поєдинків.

 

 

У Кубку також взяв участь курсант 2 курсу того ж факультету Ігор Базаренко. За словами завідувача кафедри спеціальної фізичної підготовки ДДУВС Віктора Богуславського, який готував здобувачів на Кубок, Ігор показав незламний бійцівський характер і нестримну жагу до перемоги, що допоможе йому на майбутніх змаганнях.

 

Відділ зв’язків з громадськістю

Схожі новини:
17:50 26.11.2020
Протидіємо пандемії домашнього насильства!
Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ разом із представниками Нацполіції та Дніпропетровської обласної державної адміністрації долучилися до всесвітньої акції «16 днів проти насильства». Флешмоб проходив біля ОДА відпов...