Контраст
Шрифт
Курсанти Академії НГУ посіли призові місця на Конкурсі наукових робіт серед закладів вищої освіти МВС
НАВС

22-23 травня у м. Кам’янець-Подільський проходив фінальний етап конкурсу наукових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти закладів вищої освіти, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України.

 

Конкурс був спрямований на підтримку обдарованої молоді, заохочення до проведення наукових досліджень, сприяння професійному зростанню та інтеграції наукових досягнень у практику.

Для участі в ІІ турі конкурсу з 11 закладів вищої освіти надійшло 126 робіт за 16 номінаціями. Фінальний етап інтелектуальних змагань відбувся у форматі науково-практичної конференції за участі 55 конкурсантів, 4 з яких – представники Національної академії Національної гвардії України.

За результатами наукових доповідей курсанти підтвердили й навіть перевершили результати попереднього ранжування робіт за рейтингом та посіли 4 призових місця за такими номінаціями:

Номінація «Воєнна безпека, національна безпека, безпека державного кордону» - перше місце посіла Крістіна Грідіна курсантка командно-штабного факультету.

 

Номінація «Адміністративно-правові науки» - друге місце посіла Анна Борисенко, варто зазначити, що курсантка гуманітарного факультету за попереднім рейтингом повинна була отримати третє місце, але за результатами публічного захисту дівчина покращила своє ранжування.

Номінація «Економічні науки та фінанси (Логістичне забезпечення службово-бойової діяльності)» - друге місце посів курсант факультету логістики Михайло Адамчук.

Номінація «Психологічне забезпечення професійної діяльності в системі МВС» - перше місце посіла курсантка гуманітарного факультету Росіна Яременко.

 

«Я вирішила взяти участь у конкурсі, тому що це чудова можливість випробувати свої сили, отримати цінний досвід публічних виступів та шанс представити свої ідеї. Я не очікувала на перше місце, але сподівалася на гідну оцінку своєї роботи».

 

Науковим керівником майбутньої психологині став заступник начальника кафедри психології та педагогіки гуманітарного факультету полковник Ігор Товма. Наукова робота гвардійців створена на тему «Деструктивне лідерство у військових колективах».

 

«Співпраця з науковим керівником була дуже продуктивною. Він завжди підтримував мене, давав поради та спрямовував у правильному напрямку. Його досвід і знання стали неоціненним ресурсом для мого дослідження. Поєднувати навчання із написанням наукової роботи було нелегко, але це навчило мене кращого плануванню часу. Мені цікава тема моєї наукової роботи, тому що вона стосується актуальних питань і має потенціал для практичного застосування у моїй подальшій службі, вже як офіцера», - поділилась враженнями курсантка гуманітарного факультету Росіна Яременко.

 

Окрім Конкурсу наукових робіт закладів вищої освіти 24 травня відбулось п’яте засідання Наукової ради МВС. Учасники обговорили актуальні питання наукових досліджень, співпраці між вищими військовими навчальними закладами та підрозділами системи МВС в умовах війни, реалізацію міжнародних проєктів, а також відзначили кращих науковців та вшанували полеглих Героїв на Алеї Слави де віддали шану пам’яті та поклали квіти на могили полеглих Захисників України.

 

«В умовах повномасштабної військової агресії російської федерації проти України науковці установ та закладів системи МВС професійно виконують покладені на них обов'язки, а здійснювана ними наукова діяльність дозволяє нашому міністерству своєчасно та ефективно реагувати на виклики в умовах збройної агресії. Зокрема щодо розроблення нормативно-правових актів, концепцій діяльності органів державної влади системи МВС, а також у сфері освітньої та науково-дослідної діяльності нашого відомства», — зазначила Інна Ящук.

 

Окремою темою було розглянуто організацію наукових заходів з актуальних питань правоохоронної діяльності та впровадження результатів наукових досліджень в умовах війни.

Інна Ящук вручила відзнаки Міністра внутрішніх справ України кращим науковцям, а також дипломи та нагороди переможцям Всеукраїнського конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти вишів, що належать до сфери управління МВС.

Вітаємо переможців та бажаємо нових досягнень у науковій діяльності та житті!

 

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ

Схожі новини: