Контраст
Шрифт
Курсанти ДонДУВС відвідали Верховну Раду України
НАВС

Разом з молоддю з п’яти областей України курсанти Донецького державного університету внутрішніх справ Рауф Гараєв та Владислав Ворончихін побували  у будівлі парламенту країни. Це стало можливим завдяки їхній участі у проєктах Академія молодіжної адвокації «А_Я?!» та СИЛА «Єднання через спільні дії молоді».

Під час екскурсії курсанти зустрілися з віце-прем’єр-міністром – Міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Іриною Верещук, Головою Комітету Верховної Ради з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин Дмитром Лубінцем та заступником директора «Всеукраїнського молодіжного центру» Артуром Кадельниковим.

Своїми враженнями від візиту до парламенту поділився Рауф Гараєв: «Дуже сподобалася екскурсія, яку нам влаштували Верховною Радою. Ми багато дізналися про роботу парламенту зсередини, внесли свої пропозиції щодо змін у законодавство. Радію, що мав можливість поспілкуватися наживо з депутатами та віце-прем’єр-міністром».

Учасники проєкту обговорили такі теми, як:

  • пріоритети Міністерства освіти щодо розвитку молодіжних рад у малих громадах;
  • форми молодіжної участі у розбудові громад;
  • інструменти мобілізації ВПО у громадах;
  • пріоритети Міністерства з питань Реінтеграції;
  • інструменти щодо взаємодії із молоддю та бачення щодо підтримки молоді;
  • результати програми СИЛА від випускників Академії молодіжної адвокації «А_Я?!»;
  • що молодь може робити для підтримки громад;
  • пріоритети Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин;
  • які ініціативи щодо підтримки молоді з числа ВПО наразі розглядає Комітет та як молодь може бути долучена до роботи комітету.

Програма СИЛА впроваджується радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX разом з Благодійним Фондом “Стабілізейшен Суппорт Сервісез” та за підтримки Державного департаменту США.

Схожі новини: