Контраст
Шрифт
Курсанти ХНУВС долучаться до найбільшого україномовного флешмобу
НАВС

9 листопада у День української писемності та мови, відбудеться радіодиктант національної єдності. Традиційно приєднаються працівники, курсанти та студенти Харківського національного університету внутрішніх справ.

Цьогорічний Радіодиктант – це перш за все українська акція єднання. Сьогодні це особливо важливо, адже війна в Україні йде не лише за збереження наших територій, війна йде за збереження нашої ідентичності. Це флешмоб поваги до української культури, це можливість долучитися до спільної дії, яка об'єднує всіх громадян України.

Авторкою тексту цьогорічного Радіодиктанту національної єдності стане українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН (ПЕН – українська громадська організація, створена з метою захисту свободи слова та прав авторів, сприяння розвитку літератури та міжнародному культурному співробітництву) Ірина Цілик, а читатиме його народна артистка, Герой України Ада Роговцева. До методичної роботи над Радіодиктантом вже традиційно долучиться мовознавиця, докторка філологічних наук Лариса Масенко.

Радіодиктант звучатиме по всій країні на хвилях Українського Радіо та Радіо Культура. Водночас флешмоб укотре вийде за межі суто радіоформату: він наживо транслюватиметься на телеканалах та діджитал-платформах Суспільного Мовлення.

Написання Радіодиктанту-2022 адаптовано до умов воєнного часу. Також у різних країнах світу будуть облаштовані студії для написання диктанту для вимушених переселенців та українців, які живуть за кордоном.

ВЗГ ХНУВС

Схожі новини: