Контраст
Шрифт
Курсанти ХНУВС прибули на Буковину для охорони публічної безпеки прикордонних територій
НАВС

За дорученням Міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ протягом місяця спільно з поліцейськими Чернівецької області та прикордонниками виконуватимуть завдання, спрямовані на посилення охорони безпеки та правопорядку на території Буковини.

Інструктивну нараду з курсантами провели заступник начальника ГУНП в Чернівецькій області Святослав Кішлар, заступник начальника штабу 31 прикордонного загону ДПСУ Дмитро Яровенко та проректор ХНУВС Сергій Бортник.

Курсанти виконуватимуть поставлені перед ними завдання у прикордонній зоні на території Чернівецького, Дністровського, Вижницького районів. Спільно з прикордонниками майбутні поліцейські здійснюватимуть комплекс заходів, зокрема спрямованих на протидію незаконному переправленню осіб через державний кордон.

Цього ж дня Сергій Бортник провів нараду з керівництвом факультетів № 1 та № 4, під час якої обговорили нагальні питання щодо подальшого розвитку структурних підрозділів, що дислокуються у м. Кам’янець-Подільський. Сергій Миколайович перевірив стан проведення ремонтних робіт, які тривають в університеті.

Проректор університету також поцікавився роботою Автошколи для осіб з інвалідністю, поспілкувався з її слухачами, які розповіли про заняття і підготовку до іспитів у Територіальному сервісному центрі РСЦ МВС України.

ВЗГ ХНУВС

Схожі новини: