Контраст
Шрифт
Курсанти ЛьвДУВС дізналися про принципи взаємодії поліції та громади
НАВС

Що таке community policing та чому цей напрям набуває усе більшої популярності – розповіла заступниця начальника відділу звязків з громадськістю патрульної поліції Львівщини Віра Проців. Вона також презентувала успішні проєкти, які вдалось реалізувати завдяки співпраці правоохоронців та звичайних громадян.

Під час онлайн-зустрічі із курсантами ЛьвДУВС представниця поліції окреслила, яких принципів слід дотримуватися, аби ефективно взаємодіяти з громадою.

 

«Дуже важливою є постійна комунікація поліції із населенням, вміння чути потреби людей та вчасно реагувати на них, враховуючи інтереси кожного», - підкреслила спікерка.

Вона зазначила, що поліцейські можуть спілкуватися з мешканцями не лише під час особистих зустрічей, але й використовуючи сучасні платформи – чат-боти або сторінки у соціальних мережах. Це допомагає підтримувати звязок з громадянами та швидко реагувати на усі звернення.

 

«Така співпраця повинна бути насамперед спрямована на попередження правопорушень та створення безпечного середовища», - підкреслила патрульна.

Вона розповіла про вдалі ініціативи, які було втілено завдяки принципу community policing. Наприклад, проєкт «Шкільний офіцер поліції», який було започатковано у 2016-му. Його учасниками стали патрульні, які пройшли спеціальні тренінги. Шкільні офіцери проводили заняття у дитсадках, школах та інших закладах освіти. Вони розповідали про правила безпеки у різних ситуаціях. Малюків вчили бути обережними на вулицях, а старшокласникам радили, як уникнути пасток в інтернет-мережі.

 

Віра Проців також згадала про спільні проєкти, які було створено для протидії незаконному обігу наркотичних речовин.

Насамкінець зустрічі вона порадила молодим правоохоронцям будувати взаємини із громадою на засадах рівності та партнерства.

Схожі новини: