Contrast
Letter
Курсанти ОДУВС взяли участь у тактико-спеціальних навчаннях з елементами вогневої підготовки та надання домедичної допомоги в екстремальних ситуаціях
НАВС
Курсанти ОДУВС взяли участь у тактико-спеціальних навчаннях з елементами вогневої підготовки та надання домедичної допомоги в екстремальних ситуаціях

В рамках договору про співробітництво між Одеським державним університетом внутрішніх справ та Військовою Академією (м. Одеса) курсанти поліцейського вишу взяли участь у тактико-спеціальних навчаннях з елементами вогневої підготовки та надання домедичної допомоги в екстремальних ситуаціях.Тактичні заняття проходили на військовому полігоні центру забезпечення навчального процесу Військової академії (м. Одеса).


Стрільба з автоматичної та снайперської зброї, несення служби на блок-постах, навички першої домедичної допомоги в умовах бойових дій, бойова техніка та озброєння, ночівля у бліндажах та військових наметах – саме цим були насичені три дні перебування курсантів Одеського державного університету внутрішніх справ на військовому полігоні.Біля сотні майбутніх офіцерів поліції мали змогу відчути на собі та краще зрозуміти, як та в яких умовах навчаються військові.

 

«Дуже сподобалось. Це щось нове для нас. Однозначно, такі виїзди потрібно робити і ми вдячні за те, що нам дозволили взяти участь у таких навчаннях, адже тепер ми розуміємо, як несуть службу на блок-постах, як допомагають пораненим, і взагалі, на що слід звертати увагу під час спільного виконання завдань поліцією та військовослужбовцями», – діляться враженнями курсанти.29 квітня було підведено підсумки участі молодих поліцейських у тактико-спеціальних навчаннях.

 

«Ви побачили, як курсанти Збройних Сил готуються до несення служби в надзвичайних ситуаціях. Я хочу, щоб ви зустрічали військових і з повагою до них відносилися, щоб ви розуміли, що таке служба військовослужбовця і як це важко», – зазначив ректор університету В’ячеслав Аброськін.

 

Щиро дякуємо керівництву Військової Академії (м. Одеса) за надану можливість збагатитися новими знаннями та набути нових навичок в умовах військового полігону!

ВЗГ ОДУВС

Схожі новини: