Контраст
Шрифт
Курсанти та курсантки ДЮІ долучилися до вебінару з КМЄС
НАВС
Курсанти та курсантки ДЮІ долучилися до вебінару з КМЄС

Донецький юридичний інститут регулярно впроваджує освітні онлайн-конференції для здобувачів освіти разом з іноземними партнерами, зокрема з Консультативної Місією ЄС.

Минулого тижня для курсантів та курсанток Радник/Тренер з взаємодії поліції та громади Ян Данко (Jan Danco) провів вебінар на тему: «Навички міжособистісного спілкування».

 «Рівень довіри населення до поліції є основним критерієм оцінки ефективності діяльності органів і підрозділів поліції», - зазначив пан Данко.

Протягом конференції обговорювали важливість навичок спілкування з громадою, а також були розглянуті приклади того, як можна вербально знизити рівень напруги у стресовій ситуації.  Для майбутнього поліцейського дуже важливо мати змогу застосовувати техніки «вербального дзюдо» для деескалації конфлікту.

Слід зауважити, що вебінар був дуже цікавий завдяки інтерактивності,  постійного спілкування та взаємодії спікера зі слухачами. Наші курсанти та курсантки уважно слухали лекцію, приймали участь в опитуванні, а також продемонстрували отриманні знання, виконуючи онлайн-завдання.

 

Схожі новини: