Контраст
Шрифт
Курсантку ХНУВС відзначено стипендією Харківського міського голови «Обдарованість»
НАВС

Курсантку 4 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Наталію Расторгуєву за високі здобутки в науці, творчості, спорті, громадському житті відзначено стипендією Харківського міського голови «Обдарованість» для дітей та молоді у 2020/2021 навчальному році.

Наталія Расторгуєва бере активну участь у роботі Наукового товариства Харківського національного університету внутрішніх справ та наукового гуртка курсантів кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1, вона була переможницею Всеукраїнського конкурсу наукових робіт Міністерства освіти та науки України зі спеціальності «Теорія та історія держави і права, історія політичних і правових вчень, філософія права», Міжнародного конкурсу ораторської майстерності. Наталія – учасниця міжнародних науково-практичних конференцій та юридичних форумів, має понад 30 публікацій та наукових праць. Науковий керівник курсантки – професорка кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1, кандидат юридичних наук, доцент Юлія Загуменна.

Стипендію запроваджено з метою підтримки обдарованої молоді, створення умов для виховання інтелектуальної та творчої еліти міста й спрямована на стимулювання дітей та молоді на досягнення високих результатів у навчанні, фізичній культурі та спорті, творчих здобутків у науково-дослідницькій діяльності, літературі та мистецтві.

Прізвища нагороджених стипендією Харківського міського голови «Обдарованість» вносяться до міської книги «Обдарована молодь 2020/2021 навчальний рік».

ВЗГ ХНУВС

Схожі новини: